Marki » T-Z » drzewno - szyprowe « Grupy

Lamborghini Pour Homme Tonino Lamborghini dla mężczyzn

Lamborghini Pour Homme Tonino Lamborghini dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy

Lamborghini Pour Homme marki Tonino Lamborghini to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Lamborghini Pour Homme został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są bergamotka, lima, tangeryna, melon i arbuz; nutami serca są lawenda, dzięgiel, szałwia, gałka muszkatołowa, kolendra, jagody jałowca i pieprz; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy, cedr virginia, korzeń irysa i cyprys.

Bergamotka Lima Tangeryna Melon Arbuz

Lawenda Dzięgiel Szałwia Gałka muszkatołowa Kolendra Jagody jałowca Pieprz

Piżmo Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Korzeń irysa Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lamborghini Pour Homme by Tonino Lamborghini.

Lamborghini Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonino Lamborghini Lamborghini Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonino Lamborghini Lamborghini Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lamborghini Pour Homme marki Tonino Lamborghini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lamborghini Pour Homme marki Tonino Lamborghini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Lancome Balafre Paco Rabanne XS Extreme Nautica Nautica Hermes Hermessence Vetiver Tonka Roger & Gallet Vetyver Trussardi Fresh Uomo Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Frapin Passion Boisee Coty Stetson Rich Suede Cuba Paris Cuba Red Coty Imprevu Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver