Marki » T-Z » drzewno - szyprowe « Grupy

Lamborghini Pour Homme Tonino Lamborghini dla mężczyzn

Lamborghini Pour Homme Tonino Lamborghini dla mężczyzn

ziołowy

Lamborghini Pour Homme marki Tonino Lamborghini to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Lamborghini Pour Homme został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są bergamotka, lima, tangeryna, melon i arbuz; nutami serca są lawenda, dzięgiel, szałwia, gałka muszkatołowa, kolendra, jagody jałowca i pieprz; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy, cedr virginia, korzeń irysa i cyprys.

Bergamotka Lima Tangeryna Melon Arbuz

Lawenda Dzięgiel Szałwia Gałka muszkatołowa Kolendra Jagody jałowca Pieprz

Piżmo Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Korzeń irysa Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lamborghini Pour Homme by Tonino Lamborghini.

Lamborghini Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonino Lamborghini Lamborghini Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonino Lamborghini Lamborghini Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lamborghini Pour Homme marki Tonino Lamborghini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lamborghini Pour Homme marki Tonino Lamborghini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Aramis Aramis Luciano Soprani LS Man Annick Goutal Eau de Monsieur Coty Stetson Fresh Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Trussardi Fresh Uomo Anya`s Garden Kaffir Hermes Terre d`Hermes Parfum Caswell Massey Sandalwood Teufels Kuche Contamination Hazard Teufels Kuche Morass Jeanne Arthes Club Aficionado for Men