Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn

Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn

cynamonowy
Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia Feroce Tonino Lamborghini dla mężczyzn Zdjęcia

Feroce marki Tonino Lamborghini to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Feroce został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, paczula, cynamon, mech dębowy, wetyweria i kardamon.

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Mech dębowy Wetyweria Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feroce by Tonino Lamborghini.

Feroce Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonino Lamborghini Feroce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonino Lamborghini Feroce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feroce marki Tonino Lamborghini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feroce marki Tonino Lamborghini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jacomo Paradox Green for Men Lubin Idole Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Comme des Garcons Comme des Garcons White JoAnne Bassett Memories Vero Profumo onda Jack Black Jack Black Signature Springfield Be Real SPF CB I Hate Perfume Patchouli Empire Parfums 06130 Cedre Michael Michalsky Michalsky for Men Le Cherche Midi No. 20