Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Toni Gard Woman Toni Gard dla kobiet

Toni Gard Woman Toni Gard dla kobiet

migdałowy
Toni Gard Woman Toni Gard dla kobiet Zdjęcia Toni Gard Woman Toni Gard dla kobiet Zdjęcia

Toni Gard Woman marki Toni Gard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Toni Gard Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka, liść figi, bez i czerwone jagody; nutami serca są akacja, kwiat migdałowca, jaśmin, ylang-ylang i marcepan; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra, wanilia i heliotrop.

Mandarynka Czarna porzeczka Liść figi Bez Czerwone jagody

Akacja Kwiat migdałowca Jaśmin Ylang-ylang Marcepan

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toni Gard Woman by Toni Gard.

Toni Gard

Toni Gard Woman Recenzje Perfum

matka1973
matka1973

w wyniku udanej wymiany stałam się szczęśliwą posiadaczką tego zapachu i stwierdzam, że jest on znakomitą odskocznią od killerów, które uwielbiam i porażam nimi otoczenie:)otwiera się bardzo świeżo, roztartymi w dłoniach zielonymi częściami roślin, do których dochodzi zapach czystego prania, natomiast później stają się czary i zapach zaczyna się wysładzać, ale nie mocnym sieknięciem słodyczy tylko leciutką chmurką słodkich migdałów czy nawet marcepanowej masy w towarzystwie kiści upajającego bzu,do tych piękności dołącza odrobina pudru oraz wanilii i tak toni gard pozostaje na skórze do końca leciutko i stopniowo się wyciszając; według mnie zapach bardzo ładny subtelny, delikatny, wspaniały na lato (nawet bardzo gorące), trwałość dobra, bliskoskórny, ale wyczuwalny bez ciągłego trzymania nosa przy nadgarstku

perfumeholic88
perfumeholic88

Po raz pierwszy zetknęłam się z tym zapachem po otrzymaniu próbki, z której wylała się praktycznie całość w trakcie transportu. Postanowiłam, że znajdę te perfumy i przekonam się jakie są. Trudno mi je było odszukać, ale w końcu mi się udało i bez wahania kliknęłam flakonik. Dziwna rzecz, bowiem różni się od tego pokazanego na tutejszej stronie. Jest prostopadłościanem. Skromny, nie rzucajacy się w oczy, ale to oryginał, bo ma kody na spodzie i wszystko się zgadza. Niemniej dziwi mnie to cały czas.
Co do zapachu to jest miły i pasuje praktycznie na każda porę roku. Pragnęłam słodkiego marcepanu, ale moim zdaniem słabo go czuć ( jeśli w ogóle), a na mojej skórze dominuje zdecydowanie kwiat migdałowca,bez z jaśminem i troszeczkę chemiczną wanilią aczkolwiek nie drażni ona i pasuje do całości. Jest troszeczke słodko, ale w ogóle nie jadalnie. Nic też nie dusi. Zapach stapia się fajnie ze skórą, współgra z nią i nie jest tzw. krzykaczem, choć jest wyczuwalny przez otoczenie. Uniwersalny i bezpieczny, powinien spodobać się wielu osobom.

go_go_yubari
go_go_yubari

Polecam fankom otulającej, odrobinę chemicznej wanilii. Takiej jaką znamy np. z Hypnotic Poison. Toni Gard jest ciepłym otulaczem, choć nie ma w sobie nic z dusiciela. Jest delikatnym, przyczajonym słodziaczkiem, w którym nie czują ani grama kwiatów. Słodko, lecz nie jadalnie. Zapachnie pięknie zarówno zimą, jak i latem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Toni Gard Toni Gard Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Toni Gard Toni Gard Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toni Gard Woman marki Toni Gard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toni Gard Woman marki Toni Gard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Boucheron Bvlgari BLV Notte Pour Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Nero & Vaniglia Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Clive Christian No. 1 Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Alfred Sung Encore Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Penhaligon`s Amaranthine Oilily Oilily Ovation The Party The Garden Party Tuberose Shiseido Memoire