Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Toni Gard Man Toni Gard dla mężczyzn

Toni Gard Man Toni Gard dla mężczyzn

morski
słony
Toni Gard Man Toni Gard dla mężczyzn Zdjęcia Toni Gard Man Toni Gard dla mężczyzn Zdjęcia

Toni Gard Man marki Toni Gard to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Toni Gard Man został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, czerwone jabłko, woda morska, nuty zielone i cynamon; nutami serca są jaśmin, frezja, konwalia i rum; nutami bazy są paczula, mech dębowy, ambra i nektarynka.

Bergamotka Czerwone jabłko Woda morska Nuty zielone Cynamon

Jaśmin Frezja Konwalia Rum

Paczula Mech dębowy Ambra Nektarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toni Gard Man by Toni Gard.

Toni Gard Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Toni Gard Toni Gard Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Toni Gard Toni Gard Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toni Gard Man marki Toni Gard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toni Gard Man marki Toni Gard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Lacoste Eau de Sport Diesel Fuel for Life Homme Versace Versace Pour Homme Woods of Windsor Lavender Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Everlast Uppercut Caesars World Caesars Man Emperor Black Phoenix Alchemy Lab Volt Galimard Flibustier Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux