Marki » T-Z » kwiatowo - wodne « Grupy

Oltre Tonatto Profumi dla kobiet i mężczyzn

Oltre Tonatto Profumi dla kobiet i mężczyzn

morski

Oltre marki Tonatto Profumi to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laura Tonatto. Nutę głowy stanowi sosna; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są wodorosty i piżmo.

Sosna

Konwalia

Wodorosty Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oltre by Tonatto Profumi.

Oltre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonatto Profumi Oltre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonatto Profumi Oltre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oltre marki Tonatto Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oltre marki Tonatto Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Missoni Missoni Acqua Mypa Madonna Nudes 1979 Jean's Ella Mikao Yujin Aqua Seven Skies Free Love Germaine Monteil L`Eau De Monteil Celine Dion Chic Antonia`s Flowers Sogni del Mare Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Roberto Capucci Nuance Mazzolari Marina Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route