Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Notte a Taif Tonatto Profumi dla kobiet

Notte a Taif Tonatto Profumi dla kobiet

tuberozowy

Notte a Taif marki Tonatto Profumi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laura Tonatto. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i bergamotka; nutami serca są jaśmin, tuberoza i róża; nutami bazy są ambra i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka

Jaśmin Tuberoza Róża

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Notte a Taif by Tonatto Profumi.

Notte a Taif Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonatto Profumi Notte a Taif, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonatto Profumi Notte a Taif, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Notte a Taif marki Tonatto Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Notte a Taif marki Tonatto Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora The Body Shop Velique Eau D`Italie Magnolia Romana Montale Highness Rose S.T. Dupont Passenger for Women Perfumer`s Workshop Samba Red Woman The Healing Garden Sheer Passion Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Lush Flower Market Parfums Berdoues Violette Divine Calvin Klein Beauty O Boticario Floratta in Lilac