Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

M'oma Tonatto Profumi dla kobiet i mężczyzn

M'oma Tonatto Profumi dla kobiet i mężczyzn

M'oma marki Tonatto Profumi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laura Tonatto. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, opoponaks i brzoskwinia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Opoponaks Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M'oma by Tonatto Profumi.

M'oma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonatto Profumi M'oma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonatto Profumi M'oma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M'oma marki Tonatto Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M'oma marki Tonatto Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente Bijan Bijan Black Women Tosca Tosca Coty Vanilla Fields Winter Fiorucci Amore 14 Red Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Rasasi Roaa Coty Sophia Jean-Claude Jitrois Jitrois Lulu Guinness Pink Pearls DECO Legends & Love Bath House Indian Ginger and Orchid