Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Anena Tonatto Profumi dla kobiet i mężczyzn

Anena Tonatto Profumi dla kobiet i mężczyzn

Anena marki Tonatto Profumi to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laura Tonatto. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i cytryna amalfi; nutami serca są sosna i nuty zielone; nutą bazy jest herbata.

Mandarynka Pomarańcza Cytryna Amalfi

Sosna Nuty zielone

Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anena by Tonatto Profumi.

Anena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonatto Profumi Anena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonatto Profumi Anena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anena marki Tonatto Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anena marki Tonatto Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Lalique Louxor de Lalique Guerlain Eau de Cologne du 68 Philosophy Amen Miller Harris Fleurs de Bois Kenzo Power Cologne Linari Vista Sul Mare O Boticario Uomini Sport Creed Royal Water Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest Bourjois Masculine Evasion Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010