Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Albi Tonatto Profumi dla mężczyzn

Albi Tonatto Profumi dla mężczyzn

Albi marki Tonatto Profumi to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laura Tonatto. Nutami głowy są lawenda i petitgrain; nutami serca są pieprz i esencja różana; nutą bazy jest piżmo.

Lawenda Petitgrain

Pieprz Esencja różana

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Albi by Tonatto Profumi.

Albi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonatto Profumi Albi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonatto Profumi Albi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Albi marki Tonatto Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Albi marki Tonatto Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag Otto Kern Otto Kern Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Azzaro Pure Cedrat Le Jardin Retrouve Citron Boboli James Heeley Cedre Blanc Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Michel Germain Deauville pour Homme Esme Rene Adam's Secret Lord`s Jester Dionysus Intelligent Nutrients Attune