Marki » T-Z » kwiatowo - wodne « Grupy

Tommy Summer Girl 2009 Tommy Hilfiger dla kobiet

Tommy Summer Girl 2009 Tommy Hilfiger dla kobiet

Tommy Summer Girl 2009 Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia

Tommy Summer Girl 2009 marki Tommy Hilfiger to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Tommy Summer Girl 2009 został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, mandarynka, frezja, róża i drzewo sandałowe.

Liść czarnej porzeczki Mandarynka Frezja Róża Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Summer Girl 2009 by Tommy Hilfiger.

Tommy Summer Girl 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Summer Girl 2009 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Summer Girl 2009 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Bvlgari Omnia Crystalline Seven Skies Free Love Michel Germain Deauville Opus Oils Divine: Venus Byblos Byblos  Water Flower for Women Calvin Klein Eternity Summer Hilde Soliani Acquiilssssima The Body Shop Aqua Lily Oriflame Sensoria Antonio Banderas Blue Seduction Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine