Marki » T-Z » « Grupy

Tommy Summer Cologne 2008 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Summer Cologne 2008 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

kokosowy
Tommy Summer Cologne 2008 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Tommy Summer Cologne 2008 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia

Tommy Summer Cologne 2008 marki Tommy Hilfiger to perfumy dla mężczyzn. Tommy Summer Cologne 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka, grejpfrut i kokos; nutami serca są mięta, fiołek, lawenda i jaśmin;

Neroli Bergamotka Grejpfrut Kokos

Mięta Fiołek Lawenda Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Summer Cologne 2008 by Tommy Hilfiger.

Tommy Summer Cologne 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Summer Cologne 2008 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Summer Cologne 2008 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Sweet Years Man Reminiscence Jammin S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Poiray Poiray Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Rance 1795 Laetitia Millesime Comptoir Sud Pacifique Aouda Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Puma Animagical Man Madonna Nudes 1979 Masquerade Andrea Maack Smart Profumi Capri Luna Caprese