Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Tommy Summer Cologne 2006 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Summer Cologne 2006 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Summer Cologne 2006 marki Tommy Hilfiger to kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Tommy Summer Cologne 2006 został wydany w 2006 roku. nutami serca są kwiat pomarańczy i korzeń irysa; nutami bazy są drzewo sandałowe i lawenda.

Kwiat pomarańczy Korzeń irysa

Drzewo sandałowe Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Summer Cologne 2006 by Tommy Hilfiger.

Tommy Summer Cologne 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Summer Cologne 2006 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Summer Cologne 2006 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montana Montana Mood Sensual Benetton Benetton Pure Sport Women Liz Claiborne Liz Claiborne Kenzo Parfum d`Ete The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Helena Rubinstein Wanted Oriflame Delight Le Jardin Retrouve Jasmin DSH Perfumes Something Blue mark. mark Sophistique Ramon Molvizar Sol Sun