Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Tommy Summer Cologne 2006 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Summer Cologne 2006 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Summer Cologne 2006 marki Tommy Hilfiger to kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Tommy Summer Cologne 2006 został wydany w 2006 roku. nutami serca są kwiat pomarańczy i korzeń irysa; nutami bazy są drzewo sandałowe i lawenda.

Kwiat pomarańczy Korzeń irysa

Drzewo sandałowe Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Summer Cologne 2006 by Tommy Hilfiger.

Tommy Summer Cologne 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Summer Cologne 2006 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Summer Cologne 2006 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Armand Basi In Red L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Crabtree & Evelyn Wisteria Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme Le Jardin Retrouve Chevrefeuille O Boticario Acqua di Colonia Floral Yosh Winter Rose Strange Invisible Perfumes Prima Ballerina Burberry Burberry Sport Ice Royal Apothic Cutting Garden