Marki » T-Z » cytrusowo - gourmand « Grupy

Tommy Summer Cologne 2002 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Summer Cologne 2002 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Summer Cologne 2002 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia

Tommy Summer Cologne 2002 marki Tommy Hilfiger to cytrusowo - gourmand perfumy dla mężczyzn. Tommy Summer Cologne 2002 został wydany w 2002 roku. Tommy Summer Cologne 2002 stworzyli Patricia Bilodeau i Steve Demercado. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, mandarynka, mięta, grejpfrut, konwalia i liść pomidora.

Lima Mandarynka Mięta Grejpfrut Konwalia Liść pomidora

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Summer Cologne 2002 by Tommy Hilfiger.

Tommy Summer Cologne 2002 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Summer Cologne 2002 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Summer Cologne 2002 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Histoires de Parfums 1873 Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Demeter Fragrance Pink Lemonade Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie So...? So...? Lush Honey I Washed the Kids Profumi di Pantelleria Jailia ID Parfums Jardin de Sicile La Bouquetiere Pamplemousse Akon Konvict Femme Hilde Soliani Freschiiissimo