Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

Tommy Jeans Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Jeans Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Tommy Jeans Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia

Tommy Jeans marki Tommy Hilfiger to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Tommy Jeans został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia Bilodeau. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, mandarynka i grejpfrut.

Pomarańcza Mandarynka Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Jeans by Tommy Hilfiger.

Tommy Jeans Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Jeans marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Jeans marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Christian Dior Eau Fraiche D`Orsay Etiquette Bleue Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete L`Erbolario Citrus Antica Farmacista Grapefruit Boadicea the Victorious Refreshing Smell Bent Lemon Cowboy JoAnne Bassett Sparkling Citrus Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Atelier Cologne Orange Sanguine Niven Morgan Blue Scent