Marki » T-Z » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Tommy Girl Summer Cologne 2005 Tommy Hilfiger dla kobiet

Tommy Girl Summer Cologne 2005 Tommy Hilfiger dla kobiet

wodny

Tommy Girl Summer Cologne 2005 marki Tommy Hilfiger to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Tommy Girl Summer Cologne 2005 został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frank Voelkl. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, ogórek, aldehydy i gruszka; nutami serca są wiciokrzew, kwiat lipy, bez, lilia wodna i jaśmin; nutami bazy są gardenia, konwalia i mleko.

Grejpfrut Mandarynka Ogórek Aldehydy Gruszka

Wiciokrzew Kwiat lipy Bez Lilia wodna Jaśmin

Gardenia Konwalia Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Girl Summer Cologne 2005 by Tommy Hilfiger.

Clinique Happy Heart

Tommy Girl Summer Cologne 2005 Recenzje Perfum

Tommy Girl Summer Cologne 2005 by Tommy Hilfiger 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Girl Summer Cologne 2005 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Girl Summer Cologne 2005 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Dry Clean Priscilla Presley Moments Kusado Sensu Caron Infini Yves Saint Laurent Rive Gauche Fraicheur Hermes Amazone Frederic Malle Iris Poudre Krigler Manhattan Rose Gianfranco Ferre Ferre Anne Klein Anne Klein Ulric de Varens Gold Issime Jeanne Arthes Mezza Luna