Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tommy Girl Summer 2013 Tommy Hilfiger dla kobiet

Mam: 2

wodny
ozonowy

Tommy Girl Summer 2013 marki Tommy Hilfiger to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Tommy Girl Summer 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są melon i karambola; nutami serca są lilia wodna, gardenia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Melon Karambola

Lilia wodna Gardenia Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Girl Summer 2013 by Tommy Hilfiger.

Tommy Girl Summer 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Girl Summer 2013 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Girl Summer 2013 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Dolce&Gabbana D&G Feminine Puma Puma Woman L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Carolina Herrera 212 Splash 2008 Trance Essence Hail Merri Liz Claiborne Mambo Mix Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu O Boticario Rhea Parfums de Coeur Skin Musk Bill Blass Red Kate Walsh Boyfriend