Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tommy Girl Summer 2012 Tommy Hilfiger dla kobiet

Mam: 1

tropikalny
wodny

Tommy Girl Summer 2012 marki Tommy Hilfiger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tommy Girl Summer 2012 został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gujawa i czerwone jagody; nutami serca są kwiat lipy i magnolia; nutami bazy są kokos, plumeria i nuty drzewne.

Gujawa Czerwone jagody

Kwiat lipy Magnolia

Kokos Plumeria Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Girl Summer 2012 by Tommy Hilfiger.

Tommy Girl Summer 2012 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2012, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2012, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Girl Summer 2012 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Girl Summer 2012 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Cartier Delices de Cartier Eau Fruitee Escada Escada Moon Sparkle Novae Plus Pink Miss Caty Cat Otto Kern Signature Women Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Les Petits Plaisirs Mure Mystique Krizia Fiori di Krizia s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Rasasi Hope Paco Rabanne Lady Million Blue Q Cute As Hell