Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tommy Girl Summer Tommy Hilfiger dla kobiet

Tommy Girl Summer Tommy Hilfiger dla kobiet

kwaśny

Tommy Girl Summer marki Tommy Hilfiger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tommy Girl Summer został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lima, rabarbar, Żurawina, truskawka i cytryna; nutami serca są magnolia, dzikie kwiaty i róża;

Lima Rabarbar Żurawina Truskawka Cytryna

Magnolia Dzikie kwiaty Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Girl Summer by Tommy Hilfiger.

Tommy Girl Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Girl Summer marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Girl Summer marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Annayake Natsumi Chantal Thomass Chantal Thomass Anna Sui Flight Of Fancy Lacoste Dream of Pink Elizabeth Arden Mediterranean Breeze LR Carmen Electra Bath and Body Works Irresistible Apple Lush Ginger Montale Roses Elixir Max Azria BCBGirls Metro Mary-Kate and Ashley Olsen One