Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Tommy Girl Brights Tommy Hilfiger dla kobiet

Tommy Girl Brights Tommy Hilfiger dla kobiet

miodowy
Tommy Girl Brights Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Tommy Girl Brights Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia

Tommy Girl Brights marki Tommy Hilfiger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Tommy Girl Brights został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, geranium, lawenda i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, mimoza, róża majowa i irys; nutami bazy są szafran, jodła balsamiczna, mech dębowy, herbata, miód i białe piżmo.

Bergamotka Cytryna Geranium Lawenda Czarna porzeczka

Jaśmin Mimoza Róża majowa Irys

Szafran Jodła balsamiczna mech dębowy Herbata Miód Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Girl Brights by Tommy Hilfiger.

Tommy Girl Brights Recenzje Perfum

KiKi
KiKi

Pomimo tego, że jest to zapach z linii tommy girl nie przypomina pierwowzoru w ogóle. I bardzo dobrze, ponieważ mogłam go swobodnie używać i nie pachniał na mnie jak odświeżacz (tak stwierdził mój mąż gdy wypsikałam się TG orginal)
Kupiłam go pod wpływem impulsu w super pharm, zeszłe lato.
Szukałam zapachu na lato i trafiłam w dziesiątkę! Spodobał mi się od razu, takie fajne pachnidełko Nic szczególnego ale czymś mnie jednak urzekło...pasuje do wszystkiego w ciepłe i upalne letnie dni.
Zapach jest bezpieczny i nikogo nie zmęczy ale przed zakupem należy pochodzić z nim trochę na nadgarstku bo nie każdemu może się spodobać. Ja akurat miałam szczęście :)
według mnie zdecydowanie zapach dla młodych (17 góra 30 lat)

Zapach słodko-gorzki jak herbata z miodem, zgadzam się z moją poprzedniczką MISZKĄ44.

miszka44
miszka44

Pierwszy nie wodno-zielony zapach, który mnie nie drażni i z którym mogę spędzić dzień. Oprócz opisanych wyżej skladników czuję dodatkowo piwonię i koniczynę. Gorzko-słodki jak mocna herbata z miodem, nie duszący, zdecydowanie niepudrowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Girl Brights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Girl Brights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Girl Brights marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Girl Brights marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Tom Tailor New Experience Woman Yardley Pink Lace Avon Tahitian Holiday Creed Fantasia de Fleurs Fragonard Bleu Riviera Kenzo Kenzo Amour Florale Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Revillon Detchema Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Cinq Mondes Rituel de Kyoto Revlon Jean Nate