Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tommy Girl Tommy Hilfiger dla kobiet

Tommy Girl Tommy Hilfiger dla kobiet

Tommy Girl Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Tommy Girl Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Tommy Girl Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Tommy Girl Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Tommy Girl Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Tommy Girl Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia

Tommy Girl marki Tommy Hilfiger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tommy Girl został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są czarna porzeczka, kamelia, mandarynka i kwiat jabłoni; nutami serca są wiciokrzew, lilia, fiołek, mięta, grejpfrut, cytryna i róża; nutami bazy są magnolia, skóra, drzewo sandałowe, jaśmin i cedr.

Czarna porzeczka Kamelia Mandarynka Kwiat jabłoni

Wiciokrzew Lilia Fiołek Mięta Grejpfrut Cytryna Róża

Magnolia Skóra Drzewo sandałowe Jaśmin Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Girl by Tommy Hilfiger.

Tommy Girl Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Gorzka grapefruitowa skórka na kołderce z drzewa sandałowego, cedru, mięty i kwiatów. Bardzo ciekawa i niebanalna kompozycja: wrażenie typowej damskiej wody toaletowej przełamane jest goryczą grapefruita. Całość rześka i świeża. Dla mnie nie jest łazienkowy: za mało cytryny. Zapach w czasie trwania grapefruita męczący, szlachetnieje, gdy cytrus się wycisza. Chylę czoła, ale nie polubiłam, za gorzko, za kwiatowo.

Madlene
Madlene

Koszmar minionego lata... Jak juz zostalo napisane, jakies srodki chemiczne zmieszane z potem, nie da rady.

KiKi
KiKi

Jest to moje deja vu z wakacji, ile ja tego na siebie wylewałam na promach i strefach bezcłowych w sephorach zresztą też. Zawsze musiałam się psiknąć i kochałam ten zapach, współgrał ze mną doskonale, aż wreszcie doczekałam się własnego flakonika tegoż zapachu od rodziców.
Tak powinna pachnieć nastolatka!!!
Świeżo, zwiewnie, czysto i szczerze. Bardzo lubię wyczuć go gdzieś w tłumie przechodniów a szczególnie u młodej dziewczyny. Chociaż bardzo lubię ten zapach (pewnie z sentymentu!) teraz na mnie pachnie okropnie! Tak nie współgra z moim pH, że dziwię się, iż jeszcze nie znienawidziłam tego zapachu... Tak łazienkowo, jak bym się wypsikała odświerzaczem toaletowym.

perfumeholic88
perfumeholic88

Miałam styczność z tym zapachem kilka lat temu, bo namiętnie używała go moja szwagierka i już wtedy wywoływał u mnie negatywne uczucia.
O ile skład jest naprawdę fajny i wydawałoby się, że będzie to świetna propozycja na wiosnę i lato tak testy brutalnie sprowadziły mnie na ziemię : toż to płyn do mycia łazienek we własnej osobie! Nie przesadzam, bo Tommy Girl dokładnie tak na mnie pachnie : ostro, wręcz ordynarnie jakbym kilka godzin spędziła w łazience czyszcząc ją na błysk i moje ubrania i włosy przesiąknęły zapachem chemikaliów. Dla mnie ta kompozycja jest nie do zaakceptowania. Przykro mi.

nikajot
nikajot

płyn do czyszczenia WC/kostka toaletowa - masakra!

Zakupowe okazje

20.28 USD
Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau de Prep Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau de Prep Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
20.69 USD
Tommy Girl Perfume by Tommy Hilfiger, 1.7 oz Cologne Spray Eau De Toilette Spray for Women
21.69 USD
Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau de Prep Eau De Toilette for women 3.4 oz
Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau de Prep Eau De Toilette for women 3.4 oz
21.79 USD
Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette for women 3.4 oz
Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau De Toilette for women 3.4 oz
23.99 USD
Tommy Girl Perfume by Tommy Hilfiger, 3.4 oz Cologne Spray Eau De Toilette Spray Tester for Women
26.09 USD
Tommy Girl Perfume by Tommy Hilfiger, 3.4 oz Cologne Spray Eau De Toilette Spray for Women
26.75 USD
Tommy Girl Eau De Prep by Tommy Hilfiger EDT Spray 3.4 oz for Women
28.99 USD
Tommy Girl by Tommy Hilfiger EDT Spray 3.4 oz New Packaging for Women
Tommy Girl by Tommy Hilfiger EDT Spray 3.4 oz New Packaging for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Girl marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Girl marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Kenzo Le Monde Est Beau Christian Dior J`adore Chanel Cristalle Eau Verte Juicy Couture Juicy Couture Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Guerlain Shalimar Priscilla Presley Indian Summer Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Chance Eau de Toilette Gucci Envy Christian Dior Dior Addict 2 Cartier La Panthere Cerruti 1881 Giorgio Armani Acqua di Gio Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Chanel Chanel No 19 Poudre Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Donna Karan DKNY Nina Ricci Ricci Ricci