Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Tommy Citrus Brights Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Citrus Brights Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Tommy Citrus Brights Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia

Tommy Citrus Brights marki Tommy Hilfiger to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tommy Citrus Brights został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są lima, pomarańcza, cytryna, bergamotka i igły sosnowe; nutami serca są lawenda, mięta i imbir; nutami bazy są haitańska wetyweria, kadzidło i różowy pieprz.

Lima Pomarańcza Cytryna Bergamotka Igły sosnowe

Lawenda Mięta Imbir

Haitańska wetyweria Kadzidło Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Citrus Brights by Tommy Hilfiger.

Tommy Citrus Brights Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Tommy Citrus Brights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Tommy Citrus Brights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Citrus Brights marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Citrus Brights marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Davidoff Cool Water Frozen Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Caudalie Fleur de Vigne Manuel Canovas Route Mandarine Guerlain Eau de Cologne du Coq John Varvatos Artisan Patyka Hesperide Xerjoff Fiore d`Ulivo Avon Simple Elements Warm Sunshine Demeter Fragrance Sushi Cuba Paris Cuba Jungle Tiger