Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

T Tommy Hilfiger dla mężczyzn

T Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

T Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia T Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia

T marki Tommy Hilfiger to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. T został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Perfumy zawierają takie składniki, jak klementynka, lima, nuty zielone, sosna i białe drewna.

Klementynka Lima Nuty zielone Sosna Białe drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about T by Tommy Hilfiger.

T Recenzje Perfum

T by Tommy Hilfiger 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger T, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger T, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum T marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu T marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Benetton B. Clean Fresh Sonia Rykiel Rykiel Homme Aramis New West for Him Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Penhaligon`s Douro Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Washington Tremlett Hampstead Water Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville