Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

T Tommy Hilfiger dla mężczyzn

T Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

T Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia T Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia

T marki Tommy Hilfiger to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. T został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Perfumy zawierają takie składniki, jak klementynka, lima, nuty zielone, sosna i białe drewna.

Klementynka Lima Nuty zielone Sosna Białe drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about T by Tommy Hilfiger.

T Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger T, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger T, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum T marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu T marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Parfums DelRae Eau Illuminee Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Lomani Lomani pour Homme Ferrari Ferrari passion Unlimited Etienne Aigner XXX Large Aigner Fred Hayman Touch With Love for Men Max Deville Camera Parfums Berdoues Lavandula Vera Caswell Massey English Lavander Washington Tremlett Hampstead Water