Marki » T-Z » « Grupy

Loud for Him Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Loud for Him Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Mam: 6 Miałem: 3

tytoniowy
Loud for Him Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Loud for Him Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Loud for Him Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Loud for Him Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Loud for Him Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Loud for Him Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia

Loud for Him marki Tommy Hilfiger to perfumy dla mężczyzn. Loud for Him został wydany w 2010 roku. Loud for Him stworzyli Aurelien Guichard i Yann Vasnier. Nutę głowy stanowi paczula; nutą serca jest róża; nutą bazy jest tytoń.

Paczula

Róża

Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loud for Him by Tommy Hilfiger.

Coco Mademoiselle

Loud for Him Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Hilfiger bardzo chciał, aby ten jak i damski odpowiednik były perfumeryjnymi hitami. Miała pomóc w tym dość intensywna promocja w najwiekszych perfumeriach w Stanach. Niestety nie udało się, bo panowie Vasnier i Guichard albo olali sprawę albo mieli w tym czasie katar i nie wiedzieli co tak naprawdę robią. Jeśli tu jest róża, paczula i tytoń to naprawdę nie mogę w to uwierzyć, bowiem ja wyczuwam tylko i wyłącznie kolońskie cytrusy na pokładzie z piżma. Nie ma słodyczy, nie ma przyjemnej szorstkości na którą liczyłam za sprawą paczuli i tytoniu,a jest chamska, kioskowa świeżość taniego psikadła z tą charakterystyczną świeżą, wręcz cytrusową nutą, która jest nie do zapamiętania, a i tak pachną nią wiele męskich pachnideł głównie z bardzo niskiej półki, choć nie zawsze, bo i tam można czasem znaleźć perełki. Niestety Loud nie jest głośny, a wkurzający swoją przeciętnością. Do obrzydzenia nudny i sztampowy.Unisex? Raczej nie.To coś to pomyłka przy pracy.

amen
amen

Kupiłem pod wpływem impulsu ponieważ cos mnie zaciekawiło w tym zapachu i nawet nie spodziewałem się, że ma tylko trzy nuty. Jedno wiem na pewno - nie jest to zapach "Głośny", przynajmniej nie tak sobie wyobrażam krzyk, jazgot czy max woljum. Pomijając olbrzymią rozbieżnośc pomiędzy wizerunkiem produktu a jego zapachem, jest to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Miłe oznacza:nie jest to zapach odkrywczy ale przyjemny i lekko uzależniający - a to już cos w dzisiejszych czasach!

Takie połączenie róży i paczuli z nutą tytoniu dało efekt ktory udało mi się wyartykułować dopiero po paru dniach wąchania tego słodkiego zapachu. Otóz weżmy Coco Mademoiselle i zastanówmy sie jakby pachniał jej męski odpowiednik tyle że nie skostniały i sztywny Monsieur, tylko zawiadiacki casanowa który przyszedł do klubu się rozejrzeć. Chodzi mi o to, że ejst to zapach uwodzicielski w bardzo nonszalancki sposób z przymróżeniem oka. Róża łaczy sie z paczulą dając bardzo ciepły zapach z delikatna tylko nutą świeżości. Nie ejst to wulgarna słodycz jak w Joop! ale dużo bardziej stonowana (jak wspomniałem wcześniej - nie "głosna"). Podobie nstwo do Coco Mademoiselle jest moim zdaniem duże, ale to w tym przypadku akurat nie przeszkadza czuuc sie w tym zapachu samczo, bo tytoń gra tutaj dużą rolę. Kobiety go kochają, wtykają nosy za kołnież - czego chcieć więcej?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Loud for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Loud for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loud for Him marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loud for Him marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Homme S.T. Dupont Passenger for Men Azzaro Twin for Men Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Paul Smith Portrait For Men Paul Smith Paul Smith Man Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Givenchy Very Irresistible for men Guerlain Guerlain Homme Intense Bvlgari Aqva Pour Homme Montblanc Emblem Intense S.T. Dupont Passenger Cruise for Men La Perla Grigioperla Essence Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Fou 21 Cacharel Amor Pour Homme Tentation Gucci Gucci Guilty Intense Pour Homme Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Donna Karan DKNY Red Delicious Men