Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Loud for Her Tommy Hilfiger dla kobiet

Loud for Her Tommy Hilfiger dla kobiet

tropikalny
Loud for Her Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Loud for Her Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Loud for Her Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Loud for Her Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Loud for Her Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Loud for Her Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia

Loud for Her marki Tommy Hilfiger to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Loud for Her został wydany w 2010 roku. Loud for Her stworzyli Aurelien Guichard i Yann Vasnier. Nutę głowy stanowi liczi; nutą serca jest róża; nutą bazy jest paczula.

Liczi

Róża

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loud for Her by Tommy Hilfiger.

Loud for Her Recenzje Perfum

amanda
amanda

Zupełnie przeciętny zapach,niczym się nie wyróżniający.
Liczi z różą ,troszkę paczuli.
Bardziej jest w stylu zapachu dla nastolatki,która zaczyna dopiero wchodzić i powoli poznawać świat perfum,aniżeli dla kobiety.

samsara
samsara

No coż, kupiłam przez wzgląd na fakt, że za wszystkimi trzema składnikami wprost przepadam. Suma sumarum efekt nie jest jednak taki, jakiego oczekiwałam. To zapach bardzo subteny, mało odkrywczy, aczkolwiek przyjemny dla wielbicielki różanych nut, jaką niewątpliwie jestem. Liczyłam jednak na loud, a jest zdecydowanie quiet. Może być na letnie lub wiosenne romantyczne spacery, jako alternatywa dla świeżaków. Dla romantyczek w zwiewnych sukienkach, lubiących biegać boso po trawie i czytać książki w ogrodowych altankach-tak.
Przy końcu woń robi się nieznacznie pudrowa, a ja miałam nadzieję na odrobinę ziemistej paczuli. Podsumowując: ładne i trwałe, co zawsze jest atutem, ale szału ni ma...

Koko55
Koko55

Zwyczajny zapach do biura lecz trwały. Najbardziej wyczuwam liczi,jak na tak marne składniki to są zbyt drogie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Loud for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Loud for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loud for Her marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loud for Her marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Avon Occur! Katie Price aka Jordan Stunning Laura Biagiotti Laura Rose Cacharel Noa Dream M∙A∙C Dejarose Nina Ricci Ricci Ricci Luciano Soprani Strass Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Grossmith Hasu-no-Hana Sage Machado Moonstone Daisy Fuentes Dianoche Day Penhaligon`s Jubilee Bouquet