Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Hilfiger Woman Tommy Hilfiger dla kobiet

Hilfiger Woman Tommy Hilfiger dla kobiet

Hilfiger Woman marki Tommy Hilfiger to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Hilfiger Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, mandarynka i malina; nutami serca są jaśmin, magnolia i lilia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka Malina

Jaśmin Magnolia Lilia

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hilfiger Woman by Tommy Hilfiger.

Hilfiger Woman Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

Zapach bardzo soczysty i radosny. Trochę w stylu be delicious i daisy marc'a jacobs'a jednocześnie. Słoneczny, lekko słodki i nieco przestrzenny. Wakacyjny. Trwałość średnia, ale 3h wytrzyma.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Hilfiger Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Hilfiger Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hilfiger Woman marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hilfiger Woman marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Deep Red Sarantis B.U. Sexy Montale Intense Cafe Priscilla Presley Indian Summer Diesel Loverdose Christian Dior Dior Addict Lancome Tresor Midnight Rose Chopard Casmir Calvin Klein CK IN2U for Her Oriflame Elvie Summer Magic Yves Rocher Flowerparty by Night Oriflame Ultra Glam Ralph Lauren Polo Sport Woman Sarantis C-Thru Ruby Kenzo Flower Tag Bruno Banani Made for Women Escada Rockin' Rio By Kilian Playing With The Devil Bruno Banani Magic Women Givenchy Dahlia Noir Eau de Toilette