Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Miałem: 4 Chcę: 1 Ukochany zapach: 1

skórzany
Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia Hilfiger Est. 1985 Tommy Hilfiger dla mężczyzn Zdjęcia

Hilfiger Est. 1985 marki Tommy Hilfiger to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Hilfiger Est. 1985 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, grejpfrut, rozmaryn i papaja; nutami serca są róża, mahoń, skóra i ostryż; nutami bazy są zamsz, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe i fasolka tonka.

Bergamotka Mandarynka Grejpfrut Rozmaryn Papaja

Róża Mahoń Skóra Ostryż

Zamsz Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hilfiger Est. 1985 by Tommy Hilfiger.

Hilfiger Est. 1985 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hilfiger Est. 1985 marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hilfiger Est. 1985 marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Lubin Idole Lubin Idole Eau de Parfum Oriflame Espionage Lacoste Style in Play Amouage Amouage Lyric Man By Kilian Straight to Heaven Hugo Boss Hugo Comme des Garcons Amazingreen Christian Dior Sauvage 2015 Nasomatto Black Afgano Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Chanel Bleu de Chanel Burberry London for Men Yves Saint Laurent M7 Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme Sean John I Am King Montale Santal Wood G. Nejman G.Nejman  Emir Carner Barcelona D600