Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flower Violet Tommy Hilfiger dla kobiet

Flower Violet Tommy Hilfiger dla kobiet

Flower Violet marki Tommy Hilfiger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Flower Violet został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka, malina i bergamotka; nutami serca są fiołek, płatki róży i gardenia; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Mandarynka Malina Bergamotka

Fiołek Płatki róży Gardenia

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower Violet by Tommy Hilfiger.

Hypnose

Flower Violet Recenzje Perfum

lapivoinerouge
lapivoinerouge

Przyznam szczerze, że zaskoczył mnie ten zapach. Jest bardzo świeży jak na zapachy w fioletowych flakonach, które zazwyczaj są zmysłowe i odrobinę męskie. W pierwszej chwili czuć głównie pomarańczę i malinę. Lekki, nienachalny zapach na każdą porę roku czy dnia - nie wiem skąd tak niska ocena. Może nie jest wyjątkowo charakterystyczny, ale nadrabia trwałością.

Martielle
Martielle

Flower Violet, kompozycja kwiatowo-owocowa, delikatna i subtelna, a jednocześnie nowoczesna.
Zapach kojarzy mi się z powiewem ciepłego powietrza, z romantycznym spacerem po łące pełnej kwitnących kwiatów, choć zapach ma w sobie mnóstwo owoców i to one grają tu pierwsze skrzypce.

Zdziwiłam się, że w górnych nutach nie ma jabłka, jest za to mandarynka i malina, ponieważ ja wyczuwam kwaśne, cierpkie jabłko. Być może dlatego, że poza tymi owocami w zapachu jest bergamotka, która zawsze dodaje lekkiej cierpkości (lub mocnej, w zależności ile jest jej w składzie). Ja zdecydowanie preferuję taką delikatną bergamotkę, lekko wyczuwalną, jaka jest właśnie w Flower Violet. Róża z fiołkiem pojawiają się później, natomiast one również są bardzo subtelne i wyważone. Ich aromat nie "bije" po nosie. Bazą zapachu jest drzewo sandałowe, które najmocniej wyczuwalne jest na samym początku zaraz po psiknięciu, później zanika i chowa się w tle owocowo-różanego kompotu.

Całość jest bardzo delikatna i zwiewna, idealna na wiosnę. Uważam też, że z zapachem tym nie można przesadzić, ponieważ nawet po użyciu sporej jego ilości, pozostaje niejako "schowany", brak mu intensywności, choć trwałość jest bardzo dobra.

Radka
Radka

jest przyjemny i nie męczy otoczenia,polecam

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Flower Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Flower Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower Violet marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower Violet marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Tendre Yves Rocher So Elixir Tommy Hilfiger Flower Rose Calvin Klein Eternity Lalique Amethyst Christina Aguilera Royal Desire Jil Sander Jil Sander Eve Escada Especially Escada Elixir Nina Ricci Nina Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Calvin Klein Beauty Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Nina Ricci Ricci Ricci Diesel Loverdose Lacoste Lacoste Pour Femme Blumarine Bellissima Acqua di Primavera Heidi Klum Shine My Rose