Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Flower Rose Tommy Hilfiger dla kobiet

Flower Rose Tommy Hilfiger dla kobiet

mleczny

Flower Rose marki Tommy Hilfiger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flower Rose został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, jabłko i frezja; nutami serca są róża i kamelia; nutami bazy są białe piżmo, nuty drzewne, ambra i mleko.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Jabłko Frezja

Róża Kamelia

Białe piżmo Nuty drzewne Ambra Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower Rose by Tommy Hilfiger.

Wild Heart
Amarige

Flower Rose Recenzje Perfum

lapivoinerouge
lapivoinerouge

Zgadzam się z przedmówczynią - pachnie poziomkami!

Początkowo słodki i dziewczęcy. Po czasie coraz bardziej zmysłowy i intrygujący - ma coś z Aliena Muglera - kojarzy mi się z popiołem. Podejrzewam, że to sprawa nut drzewnych, piżma i bursztynu.

Trwałość jest zaskakująca! Po kilku godzinach od wizyty w drogerii mój nadgarstek wciąż intensywnie pachnie - pobił nawet wyżej wspomnianego Aliena! Po kąpieli nadal było go delikatnie czuć.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Uroczy, bardzo dziewczęcy, słodkawy, poziomkowy.
W żadnym zapachu nie poczułam nigdy takiej naturalnej nuty poziomek, zapach bardzo urokliwie się układa, chce się go używać, potrafi uzależnić, a mainstreamowce nie za często mnie uzależniają.
Tu nastąpiło zaskoczenie, niesamowite zaskoczenie.
Zaskutkowało szybko flakonikiem, a flakonik też uroczy.
Zdecydowanie najładniejszy zapach z całej serii kwiatków T. Hilfigera.
Poziomek nie ma w nutach, ale jest róża, kamelia i mleko i to te składniki ładnie współpracujące dają taki efekt, ale główna zasługa w kamelii :)
Już to ustaliłam, kupiłam sobie krótko po flakoniku mydło kameliowe i pachnie poziomkowo :)
Poziomkowo-mlecznie, zatem duet kamelia+dodatkowe podbicie nutami mlecznymi i mamy ten piękny owocowy zapach, który najbardziej zyskuje w użyciu globalnym.
Flower Rose + wiatr

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Flower Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Flower Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower Rose marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower Rose marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Givenchy Hot Couture Pierre Balmain Ivoire Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2012 Christian Dior Dior Addict 2 Stella McCartney Sheer Stella 2011 Fueguia 1833 Agua Magnoliana Profumum Roma Ninfea Givenchy Le Bouquet Absolu Eau D`Italie Magnolia Romana Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Hermes Eau de Narcisse Bleu L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Stella McCartney Stella in Two Peony Stella McCartney Stella Rose Absolute Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her