Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Flower Rose Tommy Hilfiger dla kobiet

Flower Rose Tommy Hilfiger dla kobiet

mleczny

Flower Rose marki Tommy Hilfiger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flower Rose został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, jabłko i frezja; nutami serca są róża i kamelia; nutami bazy są białe piżmo, nuty drzewne, ambra i mleko.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Jabłko Frezja

Róża Kamelia

Białe piżmo Nuty drzewne Ambra Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower Rose by Tommy Hilfiger.

Wild Heart

Flower Rose Recenzje Perfum

Nan
Nan

Czemuż, ach czemuż ten zapach nie istniał gdy byłam dwadzieścia parę lat młodsza? Jest tak cudownie młodzieńczy, tak uroczy i niewinny jak młoda dziewczyna u progu dorosłości. To okropne, ale gdy stykam się z zapachami tego rodzaju czuję się naprawdę jak stara gropa, wedle mojego ulubionego określenia zaczerpniętego z twórczości Joanny Chmielewskiej. Nie jest przy tym wykluczone, że w tym wrażeniu może mieć udział fakt, że kiedyś jako nastolatka przywiozłam z wycieczki do Paryża wodę toaletową o zapachu kamelii. Zapach był prześliczny, ja młodziutka i ta kombinacja już na zawsze pozostała w moim katalogu perfumiarskich skojarzeń.

Flower Rose jest dziewczęcy, uroczy i bezpretensjonalny. Kwiatowo-owocowy w najlepszym wydaniu tego wydawałoby się już nieco oklepanego połączenia. Oda do młodości napisana zapachem kwiatów i owoców. Przy tym wszystkim perfumy te nie wydają mi się ani trochę infantylne. Infantylizm w perfumach utożsamiam z nutami pralinkowo-cukrowymi. Przyznaję się do tego, chociaż mam świadomość, że może to być niezbyt dobrze odebrane. Kwiaty, podane w taki sposób jak w tych perfumach Hilfigera są po prostu świeże i bardzo naturalne – gąszcz kamelii, róż i frezji, rosnących w skropionym poranną rosą ogrodzie. Tak dla mnie pachnie radość życia, witalność i młodość. Wiem, że odmieniam dziś to słowo przez wszystkie przypadki, ale moim zdaniem charakter tych perfum najlepiej oddawałaby nazwa „Youth”.

Polecam testy i zakup dziewczynom w wieku 15 – 25 lat. Będą się odróżniać od koleżanek wypachnionych różnymi odmianami waty cukrowej, nie rezygnując z podkreślania swojego dziewczęcego uroku. Z przykrością stwierdzam, że czuję się na nie za stara. Za duży bagaż doświadczeń noszę już na swych barkach, by móc utożsamiać się z tą fontanną młodzieńczej beztroski.

misty
misty

Są takie dni, kiedy nie masz ochoty rozkminiać sensu istnienia. Wkładasz dżinsy i biały T-shirt i sięgasz po perfumy, które pasować będą do tego (na)stroju. I będą pachnieć ładnie- niekoniecznie intrygująco, kusząco, niepokojąco- po prostu ładnie. Takim zapachem jest Flower Rose. Róża , w moim odczuciu, tylko z nazwy, bo rozczaruje każdego, kto szuka tu jej dosłownej interpretacji. Za to obecny tu zapach kamelii, podobnie jak poprzednie Recenzentki, spotykałam w kosmetykach i choć jest on ponoć wytworem ludzkiej fantazji, to przedstawiany jest zadziwiająco spójnie. Podejrzewam więc, że to owej kamelii, być może w synergicznym połączeniu z nutami owocowymi, zawdzięczać można wyraźny we Flower Rose aromat poziomki.
Poziomki i mleko- jak tego nie kochać? :) Mleko odbieram jako wygładzacza wszelkich kwiatowych, jak i owocowych ostrości, tak że efekt jest krągły, jedwabisty i delikatny. Co jednak nie oznacza słabych parametrów, przeciwnie- projekcja jest przyzwoita, a trwałość, jak na tak świeże perfumy, bardzo dobra.

Podsumowując, to zapach młody i beztroski- znów mam dwadzieścia parę lat i w akademiku na drugim końcu świata piszę do chłopaka w Polsce długie (analogowe ;) listy. Jeszcze nie wiem tego, że życie przed mną potoczy się zupełnie inaczej niż moje wyobrażenia o nim, ani tego ile razy będę marzyć, żeby móc wrócić do tamtej chwili…
Kto by pomyślał, że taką podróż w czasie zafunduje mi pan Hilfiger i jego perfumy z infantylnym, choć uroczym kwiatuszkiem…

lapivoinerouge
lapivoinerouge

Zgadzam się z przedmówczynią - pachnie poziomkami!

Początkowo słodki i dziewczęcy. Po czasie coraz bardziej zmysłowy i intrygujący - ma coś z Aliena Muglera - kojarzy mi się z popiołem. Podejrzewam, że to sprawa nut drzewnych, piżma i bursztynu.

Trwałość jest zaskakująca! Po kilku godzinach od wizyty w drogerii mój nadgarstek wciąż intensywnie pachnie - pobił nawet wyżej wspomnianego Aliena! Po kąpieli nadal było go delikatnie czuć.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Uroczy, bardzo dziewczęcy, słodkawy, poziomkowy.
W żadnym zapachu nie poczułam nigdy takiej naturalnej nuty poziomek, zapach bardzo urokliwie się układa, chce się go używać, potrafi uzależnić, a mainstreamowce nie za często mnie uzależniają.
Tu nastąpiło zaskoczenie, niesamowite zaskoczenie.
Zaskutkowało szybko flakonikiem, a flakonik też uroczy.
Zdecydowanie najładniejszy zapach z całej serii kwiatków T. Hilfigera.
Poziomek nie ma w nutach, ale jest róża, kamelia i mleko i to te składniki ładnie współpracujące dają taki efekt, ale główna zasługa w kamelii :)
Już to ustaliłam, kupiłam sobie krótko po flakoniku mydło kameliowe i pachnie poziomkowo :)
Poziomkowo-mlecznie, zatem duet kamelia+dodatkowe podbicie nutami mlecznymi i mamy ten piękny owocowy zapach, który najbardziej zyskuje w użyciu globalnym.
Flower Rose + wiatr

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Flower Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Flower Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower Rose marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower Rose marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Givenchy Hot Couture Pierre Balmain Ivoire Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Christian Dior Dior Addict 2 Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2012 Stella McCartney Sheer Stella 2011 Fueguia 1833 Agua Magnoliana Profumum Roma Ninfea Givenchy Le Bouquet Absolu Eau D`Italie Magnolia Romana L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Hermes Eau de Narcisse Bleu Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Stella McCartney Stella in Two Peony Stella McCartney Stella Rose Absolute Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This