Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flower Marigold Tommy Hilfiger dla kobiet

Flower Marigold Tommy Hilfiger dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Flower Marigold Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Flower Marigold Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia

Flower Marigold marki Tommy Hilfiger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flower Marigold został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i dzikie jagody; nutami serca są jaśmin, frezja, konwalia i piżmo; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, ambra i wanilia.

Mandarynka Pomarańcza Dzikie jagody

Jaśmin Frezja Konwalia Piżmo

Drzewo sandałowe Cedr Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower Marigold by Tommy Hilfiger.

Energizing Woman

Flower Marigold Recenzje Perfum

Ann
Ann

Mocno pomarańczowy, owocowy zapach.
Zaczyna się przyjemnie, mam silne skojarzenia z zapachem Mexx Energizing, gdyż oba przywodzą mi na myśl poranny prysznic z kosmetykami o zapachu tropikalnych owoców. Jest ładnie, przyjemnie, ale przy tym niesamowicie przewidywalnie, bez jakiegokolwiek pazura. Wakacyjnie, czyli krótko (trwałość) i radośnie.
Flakon ładny, kompozycja w zasadzie też.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Flower Marigold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Flower Marigold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower Marigold marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower Marigold marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Christian Dior Dior Star Police Police Caribbean Byblos Blu Wake Up! Ella Mikao Yujin Amour Ella Mikao Yujin Ectasy Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Jennifer Lopez Blue Glow by JLO Next Pink Paradise Francesco Smalto Fullchoke for Women Victoria`s Secret Bombshell Kat Von D Adora