Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet

Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 7 Chcę: 4 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny
Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia Dreaming Tommy Hilfiger dla kobiet Zdjęcia

Dreaming marki Tommy Hilfiger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dreaming został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Trudi Loren. Nutami głowy są czarna porzeczka, różowy pieprz i brzoskwinia; nutami serca są frezja, tuberoza i biała brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, lilia i piżmo.

Czarna porzeczka Różowy pieprz Brzoskwinia

Frezja Tuberoza Biała brzoskwinia

Drzewo sandałowe Ambra Lilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dreaming by Tommy Hilfiger.

Dreaming Recenzje Perfum

china_doll
china_doll

Brzoskwinia i frezja skąpane w krystalicznie czystej wodzie. To właśnie ten owoc i kwiat są najbardziej wyczuwalne, może też delikatnie tuberoza. Brzoskwinia jest jeszcze w mechatej skórce. Jako całość zapach jest kremowy, ale nie gęsty, tylko taki własnie przejrzysty, krystaliczny, stąd moje skojarzenie z tą czystą wodą. Pod koniec pachnie jak mydełko.

Trwałość jest całkiem przyzwoita, około osiem godzin. Projekcja przeciętna, potem coraz bardziej bliskoskórna.

Myślę, że można używać przez cały rok, najbardziej pasują jednak na wczesną wiosnę.

Ładna kompozycja, ładny flakonik, ale myślę, że się bez niego obejdę, tym bardziej, że chyba trudno go w tej chwili dostać.

marta2210
marta2210

Dreaming to były moje pierwsze perfumy. Dostałam je na szesnaste urodziny, i używałam namiętnie przez całe liceum. Zużyłam wtedy 4 największe flakony.

Gdy zainteresowałam się światem zapachów, i nabyłam inne flakony, strasznie obraziłam się na Dreaming. Zarzucałam im infantylność, i płaskość. Sprzedałam flakonik. Jednak zostawiłam sobie odlewkę, która niechcący wpadła mi ostatnio w ręce, i... zatęskniłam za starym przyjacielem. Kupiłam największy flakonik. Całe szczęście, Dreaming wybaczyło mi moją niewierność, i układa się na mnie tak pięknie jak w liceum.

Co do samego zapachu. Uważam że jest mocno niedoceniony. Po pierwsze- nie wiem kiedy ostatnio widziałam te perfumy w stacjonarnej perfumerii. W Douglasie są inne twory Hilfigera, ich flakoniki są podobne do Dreaming, ale to nie jest to. Gdyby ktoś chciał poznać ten zapach, to nie ma jak, bo nie ma go w perfumeriach.

W zapachu pierwszą i główną rolę gra brzoskwinia. Czuć ją od samego początku do końca. Wyczuwam również frezję i tuberozę. Zapach jest krystalicznie czysty, lekki, i delikatnie słodki. Moim zdaniem, nadaje się na każdą porę roku (chociaż mimo wszystko w mroźne dni wolę otulić się wanilią).

Wiem że już nigdy z niego nie zrezygnuję. Po czterech latach zapach ciągle mnie zachwyca, nie mówiąc już nawet o wspomnieniach które przywołuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Hilfiger Dreaming, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Hilfiger Dreaming, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dreaming marki Tommy Hilfiger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dreaming marki Tommy Hilfiger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Gardenia Annick Goutal Quel Amour! Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Jessica McClintock Always & Forever Fragonard Marche aux Fleurs Avon Simple Elements Perfect Cotton Caron Pois de Senteur Demeter Fragrance Wet Garden Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea DSH Perfumes June Bride Strange Invisible Perfumes Prima Ballerina