Marki » T-Z » drzewno - wodne « Grupy

Tommy Bahama Very Cool For Men Tommy Bahama dla mężczyzn

Tommy Bahama Very Cool For Men Tommy Bahama dla mężczyzn

Tommy Bahama Very Cool For Men marki Tommy Bahama to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Tommy Bahama Very Cool For Men został wydany w 2006 roku. Tommy Bahama Very Cool For Men stworzyli Harry Fremont i Ilias Ermenidis. Nutami głowy są imbir, mandarynka i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa i papryka; nutą bazy jest wetyweria.

Imbir Mandarynka Bergamotka

Gałka muszkatołowa Papryka

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Bahama Very Cool For Men by Tommy Bahama.

Tommy Bahama Very Cool For Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Bahama Very Cool For Men marki Tommy Bahama. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Bahama Very Cool For Men marki Tommy Bahama reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him DSQUARED² She Wood Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois Diesel Fuel for Life Summer Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Rasasi Hope Men Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach LR Michael Schumacher Adolfo Dominguez Bambu Armand Basi L’Eau Pour Homme Andrea Maack Craft