Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tommy Bahama Tommy Bahama dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

tuberozowy
Tommy Bahama Tommy Bahama dla kobiet Zdjęcia

Tommy Bahama marki Tommy Bahama to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Tommy Bahama został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są klementynka, bergamotka i kaktus; nutami serca są tuberoza, plumeria i wiciokrzew; nutami bazy są nuty drzewne, nektarynka i piżmo.

Klementynka Bergamotka Kaktus

Tuberoza Plumeria Wiciokrzew

Nuty drzewne Nektarynka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tommy Bahama by Tommy Bahama.

Tommy Bahama Recenzje Perfum

Tommy Bahama by Tommy Bahama 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Bahama Tommy Bahama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Bahama Tommy Bahama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tommy Bahama marki Tommy Bahama. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tommy Bahama marki Tommy Bahama reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Private Edition ID Parfums Rose Divine Alviero Martini 1a Classe Woman Jil Sander Jil Sander Pure S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Novae Plus Pink Garden Laura Mercier L'heure Magique Cacharel Scarlett The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Girard Provence Spring Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette