Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Set Sail St. Barts for Women Tommy Bahama dla kobiet

Set Sail St. Barts for Women Tommy Bahama dla kobiet

piaskowy
alkoholowy

Set Sail St. Barts for Women marki Tommy Bahama to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Set Sail St. Barts for Women został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są tequila i lima; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piasek, drzewo gwajakowe i piżmo.

Tequila Lima

Nuty kwiatowe

Piasek Drzewo gwajakowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Set Sail St. Barts for Women by Tommy Bahama.

Set Sail St. Barts for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Set Sail St. Barts for Women marki Tommy Bahama. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Set Sail St. Barts for Women marki Tommy Bahama reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Private Edition Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Eau D`Italie Paestum Rose Agatha Ruiz de la Prada El Beso Paul Smith Sunshine Edition for Women Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Bill Blass Couture 3 Ramon Molvizar Precious The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme