Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Set Sail St. Barts for Men Tommy Bahama dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

słony
morski

Set Sail St. Barts for Men marki Tommy Bahama to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Set Sail St. Barts for Men został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lima, tequila, nuty morskie i agawa; nutami serca są gujawa, nuty zielone i sól; nutami bazy są piżmo, wanilia i liść palmy.

Lima Tequila Nuty morskie Agawa

Gujawa Nuty zielone Sól

Piżmo Wanilia Liść palmy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Set Sail St. Barts for Men by Tommy Bahama.

Virgin Island Water
CK One Summer 2014

Set Sail St. Barts for Men Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Liczyłem, że dostanę o wiele więcej świeżości i obietnica powyższych nut da coś fajnego i lepszego od typowych letniaczków, a tymczasem one są jednym z nich.
Zamiast ataku zielonej limonki i tequili w otwarciu dostałem tylko trochę zielonego cytrusa zdominowanego przez słodkie piżmo rodem z Tesori d'Oriente. Dokłada się do tego brak (raczej) zieleni jakiejkolwiek, a także soli i winogronowej gujawy. Mam tylko piżmo, wanilio-kokos i syntetyczną aurę, do której należy również ślad zieleni. Nie tego oczekiwałem i nie tak łatwo mnie zadowolić. W tym wypadku wystarczyło spełnić daną obietnicę co do nut, a byłbym najpewniej szczęśliwy, bo, gdybym nie widział tu czegoś dla siebie, to nawet bym na nie nie spojrzał (choć flakon chyba zepsułby wszystko) i nie byłoby tej recenzji. Nie sugeruję, że są złe, tylko po prostu nie jestem w ich lidze.

gurlen87
gurlen87

Wakacje pełną parą, więc sięgnąłem po coś w szczególności dedykowanego na tę porę. Padło na Set Sail od T.Bahama. Koncept znakomity. Uroczy 100ml flakon w kolorze błękitu oceanu, żywo przypomina butlę wrzuconą do wody przez rozbitka. Oczywiście najbardziej interesowała mnie zawartość.. Set Sail jest tym, co można powiedzieć kojarzy się z wakacjami, przypomina mi łyk schłodzonego kokosowego Malibu, sączonego pod palemką. Ot taki letni, niezobowiązujący przyjemniaczek:). Oczywiści kokosa w spisie nut nie ma. Uzyskano go delikatnym fortelem, za efekt ten z pewnością odpowiada połączenie wanilii i cierpkiej kropelki(dosłownie) Tequili. Tło zapachu ewidentnie zielone-cytrusowe(chyba liść palmy i limonka). Z uporem maniaka poszukiwałem nutki soli, która mogłaby nadać więcej kunsztu całości i uwiarygodnić morze. Z tego powodu chyba ogólna wymowa pachnidła jest minimalnie obok, tego co zamierzono. Jest z pewnością letnio, wakacyjnie i optymistycznie. Czy naturalnie? Tę kwestię pozostawiam do oceny użytkownikom...:)
Kompleksowa ocena.
Kompozycja: 7/10
Parametry: 4/10
Flakon: 10/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Set Sail St. Barts for Men marki Tommy Bahama. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Set Sail St. Barts for Men marki Tommy Bahama reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Forever Gucci Gucci pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Bvlgari Aqva Pour Homme Montale Red Vetyver Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Lalique Hommage a L'Homme Cartier Declaration Essence Lalique Lalique White Creed Aventus DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Oriflame Sir Avebury Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Kenzo Power Cartier Declaration d'Un Soir Moschino Uomo? Ralph Lauren Polo