Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Speedlife Woman Tom Tailor dla kobiet

Speedlife Woman Tom Tailor dla kobiet

ozonowy
wodny

Speedlife Woman marki Tom Tailor to kwiatowe perfumy dla kobiet. Speedlife Woman został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, jabłko, bergamotka i arbuz; nutami serca są piwonia, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i wetyweria.

Brzoskwinia Jabłko Bergamotka Arbuz

Piwonia Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Speedlife Woman by Tom Tailor.

Speedlife Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Tailor Speedlife Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Tailor Speedlife Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Speedlife Woman marki Tom Tailor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Speedlife Woman marki Tom Tailor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino Rock`n Rose Burberry London Guerlain Secret Intention Pupa Very Flower Orchidea Philosophy Baby Grace Aroma M Geisha Nobara-Cha Michel Germain Immaculate Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy JoAnne Bassett Le Voyage Carolina Herrera 212 Ice Ben Sherman Live Forever Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale