Marki » T-Z » aromatyczno - wodne « Grupy

Speedlife Man Tom Tailor dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 4

ozonowy
wodny
Speedlife Man Tom Tailor dla mężczyzn Zdjęcia Speedlife Man Tom Tailor dla mężczyzn Zdjęcia

Speedlife Man marki Tom Tailor to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Speedlife Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są yuzu, grejpfrut i kardamon; nutami serca są drzewo sandałowe, bambus, cedr i arbuz; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Yuzu Grejpfrut Kardamon

Drzewo sandałowe Bambus Cedr Arbuz

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Speedlife Man by Tom Tailor.

To Be

Speedlife Man Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Kolekcje ubrań jak i dodatków marki Tom Tailor nie robią wrażenia. Nie ma w nich oryginalności, są bardzo przeciętne, powiedziałabym masowe i takie też są jej zapachy, które pasują do tego idealnie. Speedlife powinno byc szaloną jazdą bez trzymanki. Kompozycją pełną zwrotów akcji, zaskakująca. Jednocześnie pikantą i słodką, ostrą i łagodną. Tymczasem to chemiczny psikacz ( tak psikacz!), którego składniki nie są najwyższych lotów i czuć to od samego pocżątku. Syntetyczna wetiweria z niezbyt naturalnym grapefruitem i czymś co powinno przypomnać bambus i arbuz, a jest dziwaczne. Niby świeży, troszeczkę słodkawy, a tak naprawdę nijaki. Czuję inspirację klasycznym Bossem,to te same klimaty. Speedlife ma tę charakterystyczny męski wydźwięk po którym od razu można poznać zapachy z niższej drogeryjnej półki. Na dzień niby można go użyć, ale naprawdę nie trzeba to taki zapach niby stworzony dla wszystkich mężczyzn, a tak naprawdę dla żadnego.W dodatku parametry też marne.

ganczar666
ganczar666

Jej..Paskudny to zapach.Arbuza nie wyczuwam,bambus się pojawia chwilami.Całość sztuczna,syntetyczna i plastikowa,naszczęście zapach znika po 2h z naszego ciała.Lepiej kupić byle co,wszystko tylko nie to.

MrGwyn
MrGwyn

Szary kolorystycznie i zapachowo, duszny przeciętniaczek. Głównie wetiweria lub "wetiweria" i nuty drzewne oraz piżmo ciężkie i zabijające świeże nutki w kompozycji, które ograniczają się do bladych cytrusów, głównie grejpfrut i nut wodnych. Myślę, że czuć też kardamon i cedr, ale to na prawdę nie zmienia ogólnego odbioru. Ogółem nudne i takie jak wiele innych.
U mnie żyją strasznie krótko. :C

Seth
Seth

W opisie reklamowym, stworzonym w – rzadko raczej spotykanym w dziale marketingu – przypływie szczerości, określono go zapachem dla „potencjalnego mężczyzny”. Rzeczywiście! Potencjalnie zapach, dla potencjalnego (!) mężczyzny, na potencjalną okazję. Świeżo, słodkawo, banalnie, uniseksualnie. Na mojej skórze nieznacznie ewoluuje otwierając się infantylnymi cytrusami – osłodzonymi i mocno rozwodnionymi – niczym w napoju dla dzieci, które zadziwiająco harmonijnie podkreślono sandałowcem i odrobiną wetywerii. Całość przypomina mi, jak i wiele innych podobnych – wyzuty z jakości, odarty z pierwiastka męskiego oraz pozbawiony osobowości i charakteru – Bushido od Takeshi Tanaka. Na początku lat 90-tych ubiegłego wieku, zadziwił pionierskim – po japońsku w minimalistycznym stylu, aromatyczno-wodnym, wibrującym świeżością – zapachem, który jednak nie odniósł wówczas sukcesu i doprowadził do upadku przedsięwzięcie ambitnego Japończyka, inicjującego nim swoją działalność w Paryżu. Za ironię losu uznaję fakt, że dekadę później rynek zalała fala zapachów dostosowanych do preferencji metroseksualnych mężczyzn, ale ewidentnie inspirowanych projektem Tanaka. Ograniczona projekcja i umiarkowana trwałość, nie pomagają docenić zapachu. Mogę sobie jedynie wyobrazić jego użycie na wysoce niezobowiązujące, letnie okazje, przez osoby w każdym wymiarze niepewne swoich preferencji. W końcu, to przecież tylko Tom Tailor a w dobie pozycjowania, wszystkich i wszystkiego, i na takie kompozycje – jak pokazuje rynek – jest popyt. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 3; intensywność - 3; trwałość - 3. Ocena końcowa: 3,25.

belor
belor

Prosty, ale przyjemny świeżak. Początkowo słodki i niewyróżniający się z tłumu, z jednym pozytywnym wszakże etapem - w bazie opada słodycz a do głosu dochodzi ciekawy, bo kwaskawy wetiewer. Szkoda, że tak późno i słabo wyczuwalnie, ale i tak jest nieźle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Tailor Speedlife Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Tailor Speedlife Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Speedlife Man marki Tom Tailor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Speedlife Man marki Tom Tailor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Aqva Pour Homme Oriflame Sir Avebury Bentley Bentley For Men Absolute Moschino Uomo? Prada Prada L'Homme Cartier L`Envol S.T. Dupont Passenger for Men Iceberg Iceberg Man Alfred Dunhill Icon S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Lanvin Lanvin L`Homme Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Iceberg Twice Pour Homme Ted Lapidus Altamir Jaguar Jaguar for Men Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Lalique Lalique Pour Homme Moschino Moschino Forever Cartier Declaration d'Un Soir Guerlain Heritage Eau de Toilette