Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ocean for Men Tom Tailor dla mężczyzn

Mam: 1

kwaśny
Ocean for Men Tom Tailor dla mężczyzn Filmy
Ocean for Men Tom Tailor dla mężczyzn Zdjęcia Ocean for Men Tom Tailor dla mężczyzn Zdjęcia

Ocean for Men marki Tom Tailor to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ocean for Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, rabarbar i imbir; nutami serca są szałwia i paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, ambra i wanilia.

Bergamotka Rabarbar Imbir

Szałwia Paczula

Drzewo sandałowe Cedr Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ocean for Men by Tom Tailor.

Ocean for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Tailor Ocean for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Tailor Ocean for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ocean for Men marki Tom Tailor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ocean for Men marki Tom Tailor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Ralph Lauren Safari for Men Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Hugo Boss Boss Elements Aqua Antonio Puig Quorum Jil Sander Jil Sander Man Absolute Fragonard Les Naturelles: Lavande Gin Tonic Happy Hour Men Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water D.S. & Durga Beartrapper Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Byblos Bamboo