Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

New Experience Woman Tom Tailor dla kobiet

New Experience Woman Tom Tailor dla kobiet

New Experience Woman Tom Tailor dla kobiet Filmy

New Experience Woman marki Tom Tailor to kwiatowe perfumy dla kobiet. New Experience Woman został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki i bergamotka; nutami serca są frezja, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Bergamotka

Frezja Jaśmin Heliotrop

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New Experience Woman by Tom Tailor.

New Experience Woman Recenzje Perfum

New Experience Woman by Tom Tailor 4.00 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Tailor New Experience Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Tailor New Experience Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New Experience Woman marki Tom Tailor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New Experience Woman marki Tom Tailor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Givenchy Hot Couture Rasasi Orchid Prairie Yves Rocher Noix de Coco Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Lalique Amethyst Givenchy Ange ou Demon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Vicky Tiel Sirene MariaLux Truly Christian Dior Poison Esprit de Parfum Stella McCartney Stella Eau de Toilette Stella McCartney Stella (2014) Stella McCartney Sheer Stella 2008 L`Artisan Parfumeur Rose Privée Chloe See by Chloe Eau Fraiche Stella McCartney Stella in Two Peony Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose Jesus Del Pozo Duende