Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

New Experience Woman Tom Tailor dla kobiet

New Experience Woman Tom Tailor dla kobiet

New Experience Woman Tom Tailor dla kobiet Filmy

New Experience Woman marki Tom Tailor to kwiatowe perfumy dla kobiet. New Experience Woman został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki i bergamotka; nutami serca są frezja, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Bergamotka

Frezja Jaśmin Heliotrop

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New Experience Woman by Tom Tailor.

New Experience Woman Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Kiedy napotykam na kompozycje takie jak New Experience ( swoją drogą niezwykle trafna nazwa, bo jeszcze nie spotkałam tak bezbarwnego zapachu i jest to dla mnie nowość, że komuś naprawdę się chce tworzyć coś tak beznadziejnego z góry skazanego na porażkę) zastanawiam się co kieruje perfumiarzem, aby zrobić takie nic. Tak to jest zapachowe zero i nie powinno w ogóle powstać, bo szkoda składników, czyjeś pracy chociaż i tak jedyne co czuć to syntetyki. Początek to alkohol. To tak jakby machnąć na siebie zawartość mini flaszeczki z czystą ot z samego rana dla lepszego humoru.I tak sobie ta alkoholowa nuta trwa, razi, drażni, aż w końcu cud: na scenę wchodzi coś co bardzo chciałoby być pomarańczą i frezją tylko, że nie może nimi być, bo jest sztuczne i tak delikatne, że już bardziej się nie da. Wyczuwam tu też jakieś echa piżma w postaci białego klasycznego deo Nivea. To nie jest przyjemne. Najgorszą jednak cechą tego zapachu jest to, że od samego początku jest prawie niewyczuwalny, blady, przezroczysty i w ogóle się nie rozwija. Wiele żeli pod prysznic pachnie bardziej intensywnie i jak łatwo się domyślić parametry są skandaliczne nawet po wylaniu na siebie dużej ilości. Nie ma sensu tym pachnieć, bo ani my nic nie poczujemy, a otoczenie tym bardziej. Ten kto to stworzył powinien się wstydzić i się nie przyznawać!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Tailor New Experience Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Tailor New Experience Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New Experience Woman marki Tom Tailor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New Experience Woman marki Tom Tailor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Giorgio Armani Sensi Givenchy Hot Couture Elie Saab Le Parfum Rasasi Orchid Prairie Yves Rocher Noix de Coco Christian Dior Pure Poison Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Agent Provocateur L'Agent Lalique Amethyst Givenchy Ange ou Demon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose MariaLux Truly Vicky Tiel Sirene Stella McCartney Stella Eau de Toilette Christian Dior Poison Esprit de Parfum Stella McCartney Sheer Stella 2008 Stella McCartney Stella (2014) Stella McCartney Stella in Two Peony