Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet

Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet Zdjęcia Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet Zdjęcia Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet Zdjęcia Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet Zdjęcia

Liquid Woman marki Tom Tailor to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Liquid Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są petitgrain, pomarańcza, mandarynka i pieprz; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Petitgrain Pomarańcza Mandarynka Pieprz

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Liquid Woman by Tom Tailor.

Liquid Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Tailor Liquid Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Tailor Liquid Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Liquid Woman marki Tom Tailor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Liquid Woman marki Tom Tailor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Castelbajac Castelbajac Avon In Bloom Montale Oriental Flowers Escentric Molecules Escentric 02 Puredistance I Apothia L Eau de Parfum Tsi-La Organic Kesu Scents of Time Maya Roxana Illuminated Perfume Lyra Ayala Moriel Hanami Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 10 Playboy Play It Spicy