Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet

Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet Zdjęcia Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet Zdjęcia Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet Zdjęcia Liquid Woman Tom Tailor dla kobiet Zdjęcia

Liquid Woman marki Tom Tailor to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Liquid Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są petitgrain, pomarańcza, mandarynka i pieprz; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Petitgrain Pomarańcza Mandarynka Pieprz

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Liquid Woman by Tom Tailor.

Liquid Woman Recenzje Perfum

Liquid Woman by Tom Tailor 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Tailor Liquid Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Tailor Liquid Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Liquid Woman marki Tom Tailor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Liquid Woman marki Tom Tailor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Panouge Isabey Gardenia Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Ellen Tracy Linda Allard Escada Escada Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Halston Halston Woman Washington Tremlett Iris Absolute Guerlain Les Secrets de Sophie Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Jesus Del Pozo Halloween Water Lily Revlon Bling Bling