Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Collection White Suede Tom Ford dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

skórzany
White Musk Collection White Suede Tom Ford dla kobiet Zdjęcia

White Musk Collection White Suede marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. White Musk Collection White Suede został wydany w 2009 roku. White Musk Collection White Suede stworzyli Tom Ford i Firmenich. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, szafran, tymianek, herbata, olibanum, konwalia, drzewo sandałowe, zamsz, ambra i piżmo.

Róża Szafran Tymianek Herbata Olibanum Konwalia Drzewo sandałowe Zamsz Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Collection White Suede by Tom Ford.

Clair de Musc
Cuir Blanc

White Musk Collection White Suede Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford White Musk Collection White Suede, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford White Musk Collection White Suede, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Collection White Suede marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Collection White Suede marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale Aoud Queen Roses Guerlain Quand Vient La Pluie Carolina Herrera 212 Splash 2008 Acqua di Portofino Donna Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Anya`s Garden Moon Dance Mariella Burani Messages M. Micallef Jewel Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Lulu Beauty Starlet