Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Collection White Suede Tom Ford dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

skórzany
White Musk Collection White Suede Tom Ford dla kobiet Zdjęcia

White Musk Collection White Suede marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. White Musk Collection White Suede został wydany w 2009 roku. White Musk Collection White Suede stworzyli Tom Ford i Firmenich. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, szafran, tymianek, herbata, olibanum, konwalia, drzewo sandałowe, zamsz, ambra i piżmo.

Róża Szafran Tymianek Herbata Olibanum Konwalia Drzewo sandałowe Zamsz Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Collection White Suede by Tom Ford.

Clair de Musc
Cuir Blanc

White Musk Collection White Suede Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford White Musk Collection White Suede, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford White Musk Collection White Suede, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Collection White Suede marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Collection White Suede marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Dolce&Gabbana By Avon Crystal Aura Rance 1795 D'Erje Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Cristiano Fissore Cashmere for Women Girard Provence Spring Maison Martin Margiela (untitled) D.S. & Durga 1538 Rheims Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Nutrimetics Khantor