Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Collection Urban Musk Tom Ford dla kobiet

White Musk Collection Urban Musk Tom Ford dla kobiet

miodowy
White Musk Collection Urban Musk Tom Ford dla kobiet Zdjęcia

White Musk Collection Urban Musk marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. White Musk Collection Urban Musk został wydany w 2009 roku. White Musk Collection Urban Musk stworzyli Tom Ford, Givaudan i Yann Vasnier. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambrette (piżmo ambrowe), pieprz, kminek, biały miód, jaśmin, Śliwka, piżmo, benzoes i kadzidło.

Ambrette (piżmo ambrowe) Pieprz Kminek Biały miód Jaśmin Śliwka Piżmo Benzoes Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Collection Urban Musk by Tom Ford.

White Musk Collection Urban Musk Recenzje Perfum

White Musk Collection Urban Musk by Tom Ford 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford White Musk Collection Urban Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford White Musk Collection Urban Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Collection Urban Musk marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Collection Urban Musk marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Comme des Garcons Odeur 53 Tom Ford Purple Patchouli Rance 1795 D'Erje Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Esteban Patchouli Bill Blass Couture 3 Smell Bent Sunshine Morris Occhi Verdi Batik Christina Aguilera Royal Desire Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum