Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Collection Musk Pure Tom Ford dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

żółtych kwiatów
White Musk Collection Musk Pure Tom Ford dla kobiet Zdjęcia

White Musk Collection Musk Pure marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. White Musk Collection Musk Pure został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, pieprz, ylang-ylang, jaśmin, konwalia, korzeń irysa, fasolka tonka, wosk pszczeli, benzoes i piżmo.

Bergamotka Pieprz Ylang-ylang Jaśmin Konwalia Korzeń irysa Fasolka tonka Wosk pszczeli Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Collection Musk Pure by Tom Ford.

White Musk

White Musk Collection Musk Pure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford White Musk Collection Musk Pure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford White Musk Collection Musk Pure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Collection Musk Pure marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Collection Musk Pure marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale Roses Musk Isabella Rossellini Storia Tommy Bahama Tommy Bahama Clean Wellness by Clean Harmony Adidas Adidas Pure Energy Salvador Dali ITISLOVE Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Shania Twain Shania Starlight Succes de Paris Fujiyama Christopher Joseph Christopher Joseph Alyssa Ashley Esoteric The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy