Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Collection Jasmine Musk Tom Ford dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
White Musk Collection Jasmine Musk Tom Ford dla kobiet Zdjęcia

White Musk Collection Jasmine Musk marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. White Musk Collection Jasmine Musk został wydany w 2009 roku. White Musk Collection Jasmine Musk stworzyli Tom Ford i Givaudan. Perfumy zawierają takie składniki, jak ylang-ylang, jaśmin, paczula, korzeń irysa, wanilia, drzewo sandałowe, wetyweria, francuskie labdanum, ambra i piżmo.

Ylang-ylang Jaśmin Paczula Korzeń irysa Wanilia Drzewo sandałowe Wetyweria Francuskie labdanum Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Collection Jasmine Musk by Tom Ford.

White Musk Collection Jasmine Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Collection Jasmine Musk marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Collection Jasmine Musk marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Sarah Jessica Parker Covet Trance Essence Hail Merri Montale Aoud Velvet Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Acqua di Biella Kid Mohair Succes de Paris Fujiyama Eisenberg Back To Paris Farmacia SS. Annunziata Kama Sabon Zohar (Musk) Jeanne Arthes CO2 Pour Femme