Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Violet Blonde Tom Ford dla kobiet

Violet Blonde Tom Ford dla kobiet

ozonowy
Violet Blonde Tom Ford dla kobiet Zdjęcia Violet Blonde Tom Ford dla kobiet Zdjęcia

Violet Blonde marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Violet Blonde został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz i liść fiołka; nutami serca są irys, jaśmin i korzeń irysa; nutami bazy są wetyweria, piżmo, cedr virginia, benzoes i zamsz.

Mandarynka Różowy pieprz Liść fiołka

Irys Jaśmin Korzeń irysa

Wetyweria Piżmo Cedr Virginia Benzoes Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violet Blonde by Tom Ford.

Love Purse Spray
Trussardi Jeans
Balenciaga Paris
My Queen

Violet Blonde Recenzje Perfum

liczi
liczi

Stało się coś ciekawego. Po kilku dniach z tym zapachem zdałam sobie sprawę, że w bazie, zwłaszcza na odzieży pachną podobnie do perfum, jakich używa... mój partner :D
Właśnie sprawdziłam składy obu zapachów i faktycznie, mają wspólny cedr, wetiwierę i liść fiołka.
Violet Blonde z początku jest drażniący, cierpki z czasem łagodnieje, staje się nieco kremowy. Na skórze po 2 godzinach pachną bardzo delikatnie i pięknie. L'Homme YSL na mężczyźnie od zawsze mi się podobał. Świeżo po aplikacji jest czystszy i łatwiejszy ale za to zdecydowanie mniej trwały niż VB Toma Forda. Pomijam już fakt, że to zapach kategoryzowany jako męski;)
Przez najbliższe dni jeszcze je przetestuje, wtedy podejmę decyzję czy ozdobi moją półkę.

Takabeata
Takabeata

Przypominaja mi Belle Opium . Ciekawy ,kwiatowy zapach. Belle jest bardziej waniliowa.

Tyna
Tyna

Miłość od pierwszego powąchania! Bardzo kobiecy, elegancki i intrygujący zapach, do tego naprawdę trwały. Na każdym etapie swojej "ewolucji" zachwyca. Cieszę się, że w końcu, od wczoraj, jestem jego szczęściwą posiadaczką ;)

newrrn
newrrn

Chyba najbardziej ewoluujący zapach jaki testowałam. Tom Ford zgrabnie, niczym łania przebiega najpierw przez akord ostrego pieprzu, którego jest naprawdę dużo w tej kompozycji. Następnie przeskakuje nad liśćmi fiołka, siedząc w zamszowym siodle na wyżej wymienionej sarnie/łani (tu wstaw niezwykle prędkie i kruche w swej budowie zwierzę)- dlaczego akurat sarnie/ łani?
Bo zapach jest tak płochliwy, że nie wiem co mogę dobrego o nim napisać... 4h i po sprawie. Tom Ford zsiadł z "rumaka".
Ale w jakim stylu! Na samym końcu zostaje taki tłusto-pudrowo-balsamiczny irys, przepiękny! Szkoda że zauważalny tylko przeze mnie.
Ambiwalentne odczucia. Bo naprawdę chciałabym mieć nawet najmniejszą flachę na swojej półce. Cichy, codzienny zapach, pozbawiony tej wszechobecnej słodyczy, niebanalny i kobiecy. Lecz proporcje cena:parametry to 5:1, co działa w przypadku mojego budżetu na niekorzyść- Violet Blonde trafia na półkę "zawsze będę o Tobie myśleć, ale nigdy nie będę Cię mieć"

perfumeholic88
perfumeholic88

Drugi z zapachów Forda, który mi się bardzo spodobał, a powiem więcej : lubię go bardziej niż Black Orchid. Jeszcze jakiś czas temu stroniłam od fiołków, bo za każdym razem trafiałam na nieznośnego pudrowca,który aż dusił tymi małymi ślicznymi kwiatkami i nie dało się tego znieść. Długo mi zajęło, aby przekonać się i w rezultacie pokochać zapachy z nutą tego kwiatu. Oczywiście nie podobają mi się absolutnie wszystkie takie kompozycje, ale Violet Blonde zajmuje jedno z pierwszych miejsc na mojej osobistej liście. Aż dziw, że nie ma tu kadzidła, bo fiołki i ich liście są wyraźnie dymne, jakby lekko kadzidlane. Dla mnie to jest raczej orient aniżeli zapach kwiatowo - drzewno- piżmowy. Nie ewoluuje na mnie za bardzo, cały czas rządzą kadzidlane fiołki i bardzo mnie to cieszy, a jednocześnie też dziwi, bo nie czuję żadnych innych nut. Zapach jest lekko ostry i przede wszystkim oryginalny, zwraca uwagę, a co więcej na projekcję i trwałość nie mogę narzekać. Kawał dobrej, fiołkowej roboty! Cieszę się, że go mam na półce.

Dagmy
Dagmy

Nastawiłam się na zapach kwiatów fiołka, a w nutach faktycznie podane są liście.... Miałam nadzieję poczuć elegancki irys, a tutaj zagłuszają go jaśminowe nuty... Kolejny zapach Toma Forda na NIE.

gdruzbiak
gdruzbiak

Właśnie odebrałam swoją cudną 30tkę nabytą w ciemno i stwirdzam, źe zapach jest rewelacyjny, nie sztampowy i z pazurem. Wyczuwam na początku liście fiołka pewnie z irysem, który też wg mnie odpowiada za efekt skóry. Jest ostro ale miękko, lekko szyprowo mimo, że nie ma tu nut szyprowych. Zapach naprawdę jest daleki od mainstreamu i wg mnie wyróżnia się na plus. Ale jest jedno wielkie ALE -jego trwałość i projekcja jest skandaliczna!!! Po pierwszej aplikacji czułam go na sobie moźe 2 godz., potem z trudem wyczuwałam go na nadgarstku. Projekcji chyba nie ma w ogóle, ale to jeszcze bym mu darowała, natomiast nie chcę pachnieć tak krótko ;(((

marta34
marta34

Dla mnie to warjacja w stylu Lou Lou Blue,,,tyle ze elegantsza, subtelniejsza po prostu piękniejsza:) Cudeńko!!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Violet Blonde, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Violet Blonde, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violet Blonde marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violet Blonde marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Christian Dior Midnight Poison Narciso Rodriguez Narciso Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Christian Dior Poison Pierre Balmain Ambre Gris Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain Insolence Eau de Parfum Dolce&Gabbana D&G Serge Lutens Feminite du Bois John Galliano John Galliano Cacharel LouLou Cartier Le Baiser Du Dragon Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Guerlain Shalimar Molinard Habanita Estée Lauder Sensuous Lalique Lalique Le Parfum