Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Velvet Orchid Tom Ford dla kobiet

miodowy
Velvet Orchid Tom Ford dla kobiet Zdjęcia Velvet Orchid Tom Ford dla kobiet Zdjęcia Velvet Orchid Tom Ford dla kobiet Zdjęcia

Velvet Orchid marki Tom Ford to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Velvet Orchid został wydany w 2014 roku. Velvet Orchid stworzyli Yann Vasnier, Calice Becker, Shyamala Maisondieu i Antoine Maisondieu. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, rum i miód; nutami serca są jaśmin, olej różany, czarna orchidea, orchidea, kwiat pomarańczy, magnolia, hiacynt, narcyz i heliotrop; nutami bazy są balsam peruwiański, labdanum, drzewo sandałowe, mirra, zamsz i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Rum Miód

Jaśmin Olej różany Czarna orchidea Orchidea Kwiat pomarańczy Magnolia Hiacynt Narcyz Heliotrop

Balsam peruwiański Labdanum Drzewo sandałowe Mirra Zamsz Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Orchid by Tom Ford.

Black Orchid
Noel au Balcon
Eaudemoiselle de Givenchy Ambre Velours
Extatic

Velvet Orchid Recenzje Perfum

Krissmon
Krissmon

Młodszy brat Black Orchid - wygląda jakby miał przejąć po nim pałeczkę, ale w biegu się lekko potknął i poleciał prosto na twarz... A Black Orchid nadal biegnie daleko przed nim!

Takie miałem wrażenie jak pierwszy raz je powąchałem :)
Słodkie, bardzo słodkie i ta słodycz z niczym nie kontrastuje jak w BO, ona tutaj aż się przelewa.
Pierwsza myśl jak powąchałem "ależ babcine! takie dla nowoczesnej babci!".
Ale przynajmniej tutaj wyczuwam orchideę, bo w BO czasami ciężko ją wyłapać - tutaj jest jej pod dostatkiem.

Po kwiatowym uderzeniu w otwarciu trochę łagodnieje i zostawia słodki, miodowo-waniliowy filtr...

Mnie VO zdecydowanie nie przekonało, a szkoda!

anuta
anuta

Pisałam juz opinię,ale jej nie zamieszczono. Powtórzę krótko. Za wysoką cenę otrzymałam piękną butelkę z nieatrakcyjną dla mnie zawartością. A tylu kreatorów pracowało z pięknymi nutami zapachowymi, które, niestety, wybrzmiały płasko i nieciekawie

Konieczna zmiana opinii (po dłuższym testowaniu).
Zwracam honor kreatorom. W pierwszym tygodniu testowania perfum- na odkrytej skórze i ubraniu- zapach był słabo kwiatowy z mocną nutą orientalną. Ale bez minimalnej słodyczy. Mało kobiecy zapach. może męski? Wrażenie było niekorzystne.
Po kolejnym tygodniu testowania - tylko na okrytej ciepłym sweterkiem skórze - zapach ujawnił zupełnie inne oblicze. Najpierw ciepłe, lekko waniliowe, później mocniejsze z orchideą w roli głównej.Ogólnie - świeżo, ciepło i pięknie.
Dzisiaj napiszę , że według mnie są to perumy tajemnicze, że ciekawie współpracuje z ocieploną skórą. Bardzo oryginalne, postmodernistyczne. Znakomita kompozycja.

lenuary
lenuary

Velvet Orhcid...po wielu testach chyba wszystkich TF -stwierdzam, że mój nos jest w stanie ztolerować tylko ten! mało tego- zakochałam się w nim bez pamięci. Odstaje od reszty zapachów, nie zabija Cię na dzień dobry i nie zmiata z powierzchni ziemi, tylko miło aczkolwiek zdecydowanie pomału urabia i owija w swoje sidła. Zamykając oczy, widzę właśnie ciężki materiał obiciowy, "misia" takiego, w kolorze ciemnego fioletu-jak butelka. Jest stonowanie słodki-nie jest to ulep w kierunku Lolity Lempickiej czy ostatniego Lancome "La Vie est belle". Tu słodycz jest raczej przyprawowa. Zapach złożony, ale bardzo uporządkowany, nie ma tu a ni jednego składnika za dużo, a ni też za mało. Zresztą wszystkie TF dążą w tym kierunku.
Ta marka nie jest dla każdego. Perfumy mają mocna projekcję i dobrą trwałość. Ja osobiście lubię, kiedy najpierw wchodzą moje perfumy, a potem ja :)
mi będzie towarzyszył o każdej porze dnia i nocy. Ale do niego trzeba mieć mocną osobowość, żeby móc je zdominować...inaczej one zdominują i przytłoczą Ciebie.

MondoDiverso
MondoDiverso

Mam pełnowymiarową butlę Velvet Orchid i Black Orchid. Oba zapachy lubię. I w mojej ocenie oba są różne.
Jest jeden wspólny mianownik dla obu - orchidea. I jeśli VO w początkowej fazie nawiązuje do starszego brata, to po godzinie zmienia swoje oblicze. Jest ciepłe, słodkawe, ale nie ma ani grama paskudnej waty cukrowej i karmelu. Czuję drzewno-kwiatowo-owocowy miraż, wanilia jedynie od czasu do czasu pobrzmiewa, ale nie jest nachalna. Jest znacznie delikatniejsze w odbiorze. Gdy tym czasem BO daje po nosie i to bardzo. Jest cierpkie, gorzkie i nie ma w sobie słodyczy, no może troszeńkę -gorzka czekolada? BO jest przebojowe, silne, lubi brylować. VO jest nieśmiałe, delikatne, ale kiedy trzeba tupnie nogą. To trochę jak bliźniaki dwujajowe. Niby podobne, a jakże różniące się od siebie.
Trwałość obu na mojej skórze dobra 8h-10h spokojnie wytrzymują. Przy wysokich temperaturach jakoś też sobie radzą:)
Projekcja VO - umiarkowana, BO ogromna.
Jest mi z nimi po drodze:)i czuję, że są moją drugą skórą:)

Zakupowe okazje

80.32 USD
Tom Ford Velvet Orchid Eau De Parfum for women 1.7 oz
Tom Ford Velvet Orchid Eau De Parfum for women 1.7 oz
FragranceX.com
80.99 USD
Tom Ford Velvet Orchid Perfume by Tom Ford, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
90.99 USD
Tom Ford Velvet Orchid Eau de Parfum Spray, 1.7 oz
Tom Ford Velvet Orchid Eau de Parfum Spray, 1.7 oz
FragranceX.com
126.00 USD
Tom Ford Velvet Orchid Perfume by Tom Ford, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceNet.com
Tom Ford Velvet Orchid Eau de Parfum Spray, 3.4 oz
Tom Ford Velvet Orchid Eau de Parfum Spray, 3.4 oz
Eau De Parfum 0.2oz
45.00 USD
TOM FORD Velvet Orchid Eau de Parfum Touch Point 0.2 oz Eau de Parfum Touch Point
Eau De Parfum 1oz
80.00 USD
TOM FORD Velvet Orchid 1 oz Eau de Parfum Spray
TOM FORD Velvet Orchid 1 oz Eau de Parfum Spray
TOM FORD Velvet Orchid 1.7 oz Eau de Parfum Spray
TOM FORD Velvet Orchid 1.7 oz Eau de Parfum Spray
TOM FORD Velvet Orchid 3.4 oz Eau de Parfum Spray
TOM FORD Velvet Orchid 3.4 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Velvet Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Velvet Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Orchid marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Orchid marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Estée Lauder Sensuous Noir Narciso Rodriguez Narciso Givenchy Ange ou Demon The Different Company Sublime Balkiss Christian Dior Midnight Poison Guerlain Shalimar Parfum Initial Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Christian Dior Dior Addict Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Bottega Veneta Bottega Veneta Thierry Mugler Alien Essence Absolue Guerlain Shalimar Torrente L`Or de Torrente Hermes Un Jardin En Mediterranee Christian Dior Hypnotic Poison Clinique Aromatics in White Balenciaga Balenciaga Paris