Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Tom Ford for Men Extreme Tom Ford dla mężczyzn

Tom Ford for Men Extreme Tom Ford dla mężczyzn

pikantny
Tom Ford for Men Extreme Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia

Tom Ford for Men Extreme marki Tom Ford to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Tom Ford for Men Extreme został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, figa, trufla, paczula i cedr.

Cytryna Figa Trufla Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tom Ford for Men Extreme by Tom Ford.

Egoiste

Tom Ford for Men Extreme Recenzje Perfum

Maniak87
Maniak87

Dostałem w prezencie 50ml tego cudeńka.
Po kilku psiknięciach w Douglasie, stwierdziłem że muszę go mieć. Kiedy otworzyłem prezent bardzo się ucieszyłem. Zapach jest piękny. Otwiera się bardzo ładnie. Czuć tu wspaniale połączone ze sobą nuty zapachowe, lecz niestety już po kilku minutach zarówno na ciele jak na ubraniach zapach bardzo szybko znika, staje się bardzo bliskoskórny. Wyczuwalna jest później nuta czegoś spalonego...
Jest to mój pierwszy Tom Ford i szczerze przyznaje że zawiodłem się... Zapach po psiknięciu śliczny, lecz bardzo ulotny, a wypsikałem na siebie w jeden wieczór ok. 7ml.

Darkly_C
Darkly_C

Toma Forda Extreme znam już od dawna, testowany przeze mnie próbkowo utkwił mi w pamięci jako zapach niezmiernie wyrazisty, upojny i … drogi. W końcu gdy udało mi się zdobyć flakon w przyzwoitej cenie mogłem przystąpić do testów globalnych.

„Czy Masaj, który ma trzy woły jest bogaty czy biedny?”- tak brzmi pytanie zadawane w niedawno ukazanym spocie reklamowym jednej z grup ubezpieczeniowych. Dlaczego o tym wspominam?

Dla tego, że często zapachy z wygórowaną ceną oceniane są przede wszystkim pod względem stosunku ceny do jakości , opłacalności zakupu i …tylko takim. Wydaję się, że ocena samej kompozycji, jakości zastosowanych składników czy głębi zapachu schodzi na drugi plan.

Rozumiem , że cena jest ważnym elementem zakupowym, ale musimy pamiętać, że nie dla wszystkich zakup wody toaletowej w cenie 300 zł jest dużym wydatkiem. Ja musiałem zaczekać i kupić flakon w okazyjnej cenie, ale są ludzie dla których zakup taki nie stanowi większego wydatku. Nie rozumiem dla czego miałaby cierpieć przez to ocena samej kompozycji. Ocena nie marki, nie flakonu a samego zapachu. Pojmując świat perfum w ten sposób, niszę perfumeryjną na dzień dobry musielibyśmy odrzucić w kąt.

„Czy Masaj, który ma trzy woły jest bogaty czy biedny? Nie wiesz, bo nie masz PORÓWNANIA.”

Tyle tytułem przydługawego wstępu w którym, chciałem wyrazić w jaki sposób oceniam zapachy. Tak, skupiam się przede wszystkim na kompozycji – jej składzie, sposobie wybrzmienia i parametrach.

Tom Ford Extreme to pachnidło nie łatwe w ocenie. Kompozycja bardzo bogata, wieloaspektowa do tego stopnia, że aż intelektualna. Zapach niemal pozbawiony otwarcia, od razu prezentuje się nam w całej okazałości . Bogactwo składników jest tu przeogromne. Mamy tu trufle, figę, liście paczuli delikatnie skropione cytryną. Czuć zapach tytoniu, kadzidło, kakao w tle z nutą skurzaną. Wszystko to doskonale ze sobą połączone, wręcz zblendowane, tworzy zaskakująco męską, upojną, wieczorową mieszankę. Aż ciężko się zdecydować, która z nut najbardziej pociąga. Nie sposób też nie wspomnieć o jakości zastosowanych składników, jej wysoki poziom wydaje się być już znakiem rozpoznawczym zapachów z pod szyldu Toma Forda. Kończąc, sposób w jaki Ford podszedł do męskości i w jaki ją uzyskał w tym zapachu wzbudza uznanie, bez dwóch zdań.

Niestety, jak to zwykle bywa i w tej beczce miodu znajduje się i łyżka dziegciu. W tym przypadku mówimy o trwałości. Osobiście zapach klasyfikuje jako wieczorowy a od tych nigdy nie wymagałem tytanicznej trwałości. Zapach trwający na mnie w granicach 6-7 godzin w zupełności wystarcza na miłe spędzenie wieczoru w kinie, na kolacji czy imprezie w swoim towarzystwie. Niestety, dla TF Extreme to o 2 godziny za długo. Jego trwałość przy dobrej projekcji oscyluje w granicy 5 godzin, po czym staje się blisko skórny . Decydując się na tą pozycję musimy zadać sobie pytanie czy jesteśmy w stanie mu to wybaczyć . Ja jak najbardziej jestem z prostej przyczyny, TFE to zapach szalenie oryginalny ,idący własną ścieżką. Nie wszystkim przypadnie do gustu, ale gdy już to zrobi ciężko wyobrazić sobie swoją zapachową garderobę bez niego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Tom Ford for Men Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Tom Ford for Men Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tom Ford for Men Extreme marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tom Ford for Men Extreme marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Grey Vetiver Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Egoiste Tom Ford Mandarino di Amalfi Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Tom Ford Noir Extreme Kenzo Air DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Tom Ford Sahara Noir Gucci Gucci Pour Homme II Comme des Garcons Wonderoud Kenzo Air Intense Tom Ford Tom Ford for Men Tom Ford Jasmin Rouge Lubin Idole Frederic Malle Musc Ravageur Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Tom Ford Oud Wood Yves Saint Laurent M7 Viktor&Rolf Spicebomb