Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Tom Ford for Men Tom Ford dla mężczyzn

Tom Ford for Men Tom Ford dla mężczyzn

tytoniowy
Tom Ford for Men Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia Tom Ford for Men Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia

Tom Ford for Men marki Tom Ford to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Tom Ford for Men został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Nutami głowy są imbir, mandarynka, olej z liści cytrynowca, bazylia, bergamotka i liść fiołka; nutami serca są kwiat tunezyjskiej pomarańczy, pieprz, liść tytoniu i kwiat grejpfruta; nutami bazy są ambra, paczula z virginii, mech dębowy, wetyweria, cedr, skóra i cypriol.

Imbir Mandarynka Olej z liści cytrynowca Bazylia Bergamotka Liść fiołka

Kwiat tunezyjskiej pomarańczy Pieprz Liść tytoniu Kwiat grejpfruta

Ambra Paczula z Virginii Mech dębowy Wetyweria Cedr Skóra Cypriol

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tom Ford for Men by Tom Ford.

Tom Ford for Men Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

Mam sentyment do tego zapachu . Wzbudza nostalgię za przeszłością . Kojarzy mi sie w sposób bliżej niesprecyzowany z okresem mojego dzieciństwa - a wiec latami 80-tymi .
Niewątpliwie klasycznie skrojone pachnidło dla męzczyny w wieku 30 + .
Zapach elegancki , stonowany , subtelny , wyrafinowany , żaden krzykacz
Dla męzczyny spełnionego i pewnego siebie , ktoremu epatowanie intensywnym aromatem jawi się jako infantylne .
Te perfumy tworzą delikatna ekskluzywna aurę wokół noszącego . Są jego dopełnieniem , nie definiują go .
Trwałosc około 5 - 6 h, projekcja subtelna , wyczuwalne tylko w bliskim kontakcie .
Roztaczają charakterystyczną , słodkawą , klasycznie wybrzmiewającą woń z dominującym imbirem , cytrusami, tytoniem , kwiatem pomarańczy i piżmem w bazie .
Zapach caloroczny , idealny do biura .
Pod względem klimatu kojarzy mi się z Safari Ralpha Laurena , D & G The One , L`instant de Guerlain .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Tom Ford for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Tom Ford for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tom Ford for Men marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tom Ford for Men marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Green Irish Tweed Chanel Egoiste Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Kenzo Air Chanel Allure Pour Homme Chanel Egoiste Platinum Bvlgari Aqva Pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Christian Dior Dune Giorgio Armani Acqua di Gio Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Absolute Bvlgari Bvlgari Pour Homme Baldessarini Ambré Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille