Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Tom Ford for Men Tom Ford dla mężczyzn

Tom Ford for Men Tom Ford dla mężczyzn

tytoniowy
Tom Ford for Men Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia Tom Ford for Men Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia

Tom Ford for Men marki Tom Ford to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Nutami głowy są imbir, mandarynka, olej z liści cytrynowca, bazylia, bergamotka i liść fiołka; nutami serca są kwiat tunezyjskiej pomarańczy, pieprz, liść tytoniu i kwiat grejpfruta; nutami bazy są ambra, paczula z virginii, mech dębowy, wetyweria, cedr, skóra i cypriol.

Imbir Mandarynka Olej z liści cytrynowca Bazylia Bergamotka Liść fiołka

Kwiat tunezyjskiej pomarańczy Pieprz Liść tytoniu Kwiat grejpfruta

Ambra Paczula z Virginii mech dębowy Wetyweria Cedr Skóra Cypriol

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tom Ford for Men by Tom Ford.

Tom Ford for Men Recenzje Perfum

Tom Ford for Men by Tom Ford 3.77 out of 5 based on 16 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Tom Ford for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Tom Ford for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tom Ford for Men marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tom Ford for Men marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Green Irish Tweed Bvlgari Aqva Pour Homme Creed Aventus Chanel Egoiste Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense Kenzo Kenzo pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille Kenzo Air Tom Ford Grey Vetiver Yves Saint Laurent L'Homme Chanel Allure Pour Homme Nina Ricci Memoire D'homme Kenzo Air Intense Azzaro Twin for Men Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Tom Ford Mandarino di Amalfi Christian Dior Dune