Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Purple Patchouli Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Purple Patchouli Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Purple Patchouli marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Purple Patchouli został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, jaśmin, balsam peruwiański, ambra i wetyweria.

Paczula Jaśmin Balsam peruwiański Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Purple Patchouli by Tom Ford.

Purple Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Purple Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Purple Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Purple Patchouli marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Purple Patchouli marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
The Body Shop White Musk Liz Claiborne Curve Connect for Men Victoria`s Secret Body by Victoria Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Eau Jeune Eau Jeune Double Je Paul Smith Rose Summer Edition Oriflame Volare Amway Ancestry Sprezzatura 707 Dolce Amoretto Brut Parfums Prestige Woodhue Bill Blass Red Donna Karan DKNY Golden Delicious