Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Noir Eau de Toilette Tom Ford dla mężczyzn

Noir Eau de Toilette Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia Noir Eau de Toilette Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia

Noir Eau de Toilette marki Tom Ford to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Noir Eau de Toilette został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są włoska cytryna, cytrusy i mięta; nutami serca są nuty orientalne, przyprawy i nuty ziołowe; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Włoska cytryna Cytrusy Mięta

Nuty orientalne Przyprawy Nuty ziołowe

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noir Eau de Toilette by Tom Ford.

Prada Amber Pour Homme Intense

Noir Eau de Toilette Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Zaczerpnę jedno zdanie, z poniższej recenzji:
"Polecam wszystkim, którzy perfumami nie chcą zwracać na siebie uwagi."
To prawda, gdyż Noir, nawet gdyby chciały kogoś zaczepić, to tego nie zrobią - zanim wyjdziemy z domu, już się ulotnią. Parametry pogrążają tę kompozycję, która ma naprawdę duży potencjał. Co mi z jednogodzinnej projekcji i trzygodzinnej trwałości? Nie za takie pieniądze, nie dam się oszukać i tyle. Czuję, że twórca inspirował się Pradą Amber Intense - to tylko marne popłuczyny po tym genialnym pachnidle. Całość pachnie przyjemnie, ale jest wiele innych przyjemności, które trwają równie długo, co Noir EDT, np. promyk wschodzącego słońca, czy lekki powiew wiatru. O wiele bardziej wolę te, DARMOWE rzeczy, niż lekką, nieco mroczną, paczulowo-owocową bryzę za trzysta złotych, której moc jest porównywalna z wiosennym wiaterkiem.
Liczę na to, że EDP będą lepsze.

agat1969
agat1969

Wspomnę tylko, ze są dwie wersje edp o dziwo wcześniejsza i edt (ta ) późniejsza.
Bardzo zachowawczy zapach, spokojny, stonowany, niekrzykliwy. Według mnie wersja edt ciut lepsza pod względem kompozycyjnym.
Polecam wszystkim, którzy perfumami nie chcą zwracać na siebie uwagi.
Idealnie sprawdzi się do południa w pracy, gdzie przebywamy z ludźmi.
Najbardziej podoba mi się baza tych perfum zwłaszcza wersja edt. polecam poczekać te 3 godzinki, gdy przebywają na naszej skórze aby w pełni docenić ten zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Noir Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Noir Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noir Eau de Toilette marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noir Eau de Toilette marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Guerlain Homme Intense Guerlain Guerlain Homme Prada Infusion d`Homme Christian Dior Dior Homme Parfum Christian Dior Dior Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Chanel Bleu de Chanel Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Amouage Amouage Epic Man Bvlgari Bvlgari Man In Black Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Loewe Loewe 7 Sport Michael Kors Michael for Men Tom Ford Mandarino di Amalfi Tom Ford Neroli Portofino Bvlgari Bvlgari Man Amouage Interlude Man Montale Black Aoud Amouage Jubilation for Men Bvlgari Aqva Pour Homme