Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Lys Fume Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Lys Fume Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
lekko korzenny
Lys Fume Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lys Fume Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lys Fume marki Tom Ford to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lys Fume został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są włoska mandarynka, różowy pieprz, ostryż i gałka muszkatołowa; nutami serca są biała lilia, ylang-ylang, dzięgiel i rum; nutami bazy są madagaskarska wanilia, labdanum, styraks i dąb. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia.

Włoska mandarynka Różowy pieprz Ostryż Gałka muszkatołowa

Biała lilia Ylang-ylang Dzięgiel Rum

Madagaskarska wanilia Labdanum Styraks Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lys Fume by Tom Ford.

Lys Fume Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Piękne!
Nie jestem wielbicielką lilii w perfumach, zawsze coś jest z nią nie tak.
Ale lilia Toma Forda jest bliska doskonałości. Nie wyczuwam w tym zapachu bogactwa podanych składników, choć na niektóre bardzo liczyłam.
Lys Fume jest białe, łagodne, ciepłe, kremowe, leniwie płynące. Wspaniała lilia, bez gumowych niuansów i napastliwości, linearna. Otulająca kwiatowość.
Polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Lys Fume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Lys Fume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lys Fume marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lys Fume marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Miss Boucheron Halloween Halloween Sun Victorio & Lucchino Carmen Annick Goutal Quel Amour! Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Avon Tahitian Holiday Prada No4 Fleurs d'Oranger Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Ted Baker W Mistral Verbena Flower Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage TerraNova Pikake